Správny matrac pre spánok a v konečnom dôsledku pre zdravie človeka je pomerne veľmi dôležitý. Obzvlášť nesmieme zabúdať na správnu voľbu matraca pre našich najmenších a teda matrace pre deti. Matrace pre deti sú dôležité pre ich správny vývoj, najmä chrbtice. Tie najmenšie detičky prespia väčšinu dňa a teda strávia na matraci pomerne mnoho hodín. Už malým bábätkám, správne zvolený matrac napomáha správne dýchať.

bratská láska

Pre tie najmenšie detičky sa odporúčajú matrace s kokosovou výplňou. No nesmieme zabúdať ani na tých starších a teda deti, ktoré sa už proporčne, váhou a výškou približujú k,,dospeláckym,, matracom, a práve pre tieto detičky je tu taktiež dôležitosť správneho výberu matracov. Spoločnosť SEGUM-matrace pre zdravý spánok, Vám prináša ponuku kvalitných matracov, ktoré Vám budú dlho slúžiť a hlavne Vám poskytnú mnoho príjemného odpočinku a pohodlia. Matrace od SEGUM sú kvalitné a príjemné na dotyk rovnako tak ako sú príjemné na spánok.

dva pári nožičiek

V našej ponuke nájdete výhradne kvalitné matrace. Pre tých najmenších máme pre Vás ponuku z kolekcie BABY. Samotný matracový produkt BABY je vyrobený výhradne z prírodných materiálov a teda je vysoko vhodný pre tých najmenších. Pri jeho výrobe boli použité prírodné kokosové vlákna, ktoré napomáhajú správnemu a ľahkému dýchaniu dieťaťa. Tento matrac je pomerne vzdušný a vďaka použitým materiálom má antialergické vlastnosti. Použité gumo-kokosové vlákno je dostatočne vhodné poskytnúť chrbtici dieťatka dostatočnú oporu pre jej správny vývoj.

Pri matracoch BABY PREMIUM nájdete tvarovaný povrch s vystuženými bokmi matraca, ktoré podporia udržiavať dieťa na správnej časti matraca a zabraňujú prepadávaniu telíčka v prípade spania na samotnom okraji matraca. Či už si vyberiete ktorýkoľvek matrac z kolekcie BABY a teda ktorýkoľvek matrac od SEGUM, verte, že siahnete po skutočne kvalitných matracoch a podporíte tým zdravý spánok nie len sebe ale aj svojim detičkám.