Už ste niekedy premýšľali, aké by to bolo mať mobilný dom? Prezerali ste si nejaké mobilné domy na internete? A aký na ne máte názor. Mobilné domy sú pre veľa ľudí neznámym pojmom a preto sa o nich dnes viac pobavíme dopodrobna. Ja už mobilný dom a som veľmi rada, že som sa tak pred dvoma rokmi rozhodla a kúpila som si ho. V niektorých veciach mi totiž príde podstatne výhodnejšie, než byt, alebo klasický dom. Mobilný dom je podstatne lacnejší. Väčšinou sa jeho cena pohybuje zhruba rádovo niekoľko stoviek tisíc. A funguje to úplne jednoducho, skoro ako normálny dom – až na to, že je na vás, aby ste si ho nechali umiestniť na nejaký váš pozemok, ktorý vlastníte.

dum

A pokiaľ nevlastníte, tak je blbosť si mobilný dom kupovať. Aj v mobilnom dome sa môžete cítiť dobre a útulne. Už som si do svojho mobilného domu pozývala plno kamarátok na návštevu a tie mi povedali, že sa im tu páči a že je tu krásne. A vlastne je to pravda. Aj mne sa to hrozne páči. Mám mobilný dom na svojom vlastnom pozemku a to je celkom veľká výhoda. Ten pozemok som si ešte pred kúpou mobilného domu kúpila. A dobre som urobila. Vyzdobila som si ho podľa svojich predstáv a som úplne spokojná. Na to, že mám 21 rokov, som toho už stihla veľa a celkom dosť snov a cieľov som si splnila.

dum

A práve jedným z nich bol aj mobilný dom. Ale ani bývanie v mobilnom dome nemusí byť nuda, ak si to myslíte. Môžete tu organizovať rôzne večierky a párty, alebo keď má niektorá z vašich kamarátok narodeniny, usporiadajte jej oslavu v mobilnom dome. Uvidíte, že to bude super. Časom si môžete nájsť priateľa a ten sa k vám môže nasťahovať. A bude obdivovať váš krásny mobilný dom, ktorý ste si sama zaobstarala a kúpila. A s hocijakou prácou vám tiež môže pomôcť, napríklad keď vám ako na potvore nepotečie teplá voda alebo keď vypadnú poistky.