Ako že začať tento článok o autách  neviem či ste postrehli čo zase naši páni poslanci začali vymýšľať že tzv. seniori vodiči budú musieť obehať kopu lekárov aby si vybavili preukaz spôsobilosti po jednej stránke majú pravdu no hrozná byrokracia. Myslím si že radšej podaktorí starý ľudia šoféri ani nebudú jazdiť. V našom malom štáte sa riešia totálne nezmysli nie chudoba na ktorú naši páni  kašlú. Teraz tesne pred voľbami aké reklamy si robia všade tie ich úsmevy až mi je do plaču. Keď si ho nad 60 rokov nevybavia preukaz dostanú pokutu a zoberú im vodičský preukaz ja by som to tak zriadila že by sa malo šoférovať maximálne do 60 rokov vo výnimočných prípadoch predĺženie platnosti vodičského preukazu.

vyrábajme rozumne

Ľuďom to pripadá ako kocúrkovo tento štát to už naozaj nemá konca kraja. Aj včera večer bola volebná diskusná relácia dve hodiny Bože tie ich sľuby hotová sľubujú pred voľbami každý a potom to isté čo doposiaľ. Ako ja vymýšľajú tie elektromobil to je tak jedine pre nich čo si ony myslia že obyčajný človek má nato. Obyčajný ľudia nekradnú a nemajú domy, vily na Kanárskych ostrovoch a minimálne 5 áut nechápem načo im je to takto ničia okrádajú našu štátnu kasu že sme zadlžený až po uši toto nedajú do poriadku ani detí našich detí ani ďalšie a ďalšie generácie. Niekedy si pripadáme ako  na Ukrajine alebo v Grécku aj to je tak na tom ako Slovensko má dlžoby. My chudobná krajina každému ideme pomáhať a nám kto pomôže veď rútime do záhuby stále horšie a horšie. Čo sa týka ciest aj parkovania je to tiež desivá skutočnosť.

daj prednosť v jazde

Potom sa niet čo čudovať že sú samé havárie pozabíjajú chodcov na prechode ako keby boli slepí a ďalšia vec sa pozabíjajú sa hocikomu dajú vodičské preukazy to by sa malo riešiť nie blbosti chorý celý systém. Ale my obyčajný ľudia to nedoriešime síce by sme mohli spojiť hlavy dokopy. U som takmer na konci článku ale o tejto problematike by sa dalo písať celé hodiny. Minule je tomu zruba dva týždne bola tu havária dobre že nikoho nezabil išiel od Beladíc a výlet vyše 100 km za hodinu na susednú bránu celý bok zrovnal ako keby kosil. Celé auto si roztrieskal ale hlavné že sa mu nič vážne nestalo zobrali mu vodičský preukaz a vyšetrujú ho na slobode. Rieš otázku jazdy! Neublíž druhému ani sebe.