Orijen Puppy Large 340g

Orijen Puppy Large 340g

Obmedzené množstvo sacharidov úplne bez obilnín tak, aby bola napodobnená prirodzená strava. ORIJEN PUPPY LARGE BREED obsahuje zdraviu prospešné lokálne ovocie, zeleninu a byliny - vrátane morskej zeleniny, bobule borievky obyčajnej a kvetov nechtíka lekárskeho - suroviny, ktoré sú ...

Cena: od 5,62 €, Strážiť cenu

Výrobca: Orijen

EAN: 0064992181345

Obmedzené množstvo sacharidov úplne bez obilnín tak, aby bola napodobnená prirodzená strava. ORIJEN PUPPY LARGE BREED obsahuje zdraviu prospešné lokálne ovocie, zeleninu a byliny - vrátane morskej zeleniny, bobule borievky obyčajnej a kvetov nechtíka lekárskeho - suroviny, ktoré sú prirodzene bohaté na fytoživiny, vitamín B a minerály.

Vyrobené špeciálne pre šteňatá veľkých plemien. Tento ojedinelý druh je vyrobený za použitia obzvlášť malého množstva kuracieho popola a rybích surovín, ktoré udržiavajú hodnotu vápnika a fosforu v zdravom pomere - obvykle sa to týka krmív pre šteňatá veľkých plemien.

ŽIADNE INÉ SUCHÉ KRMIVO NA SVETE NEVYUŽÍVA TAKÉ MNOŽSTVO KVALITNÝCH ČERSTVÝCH MÄSOVÝCH SUROVÍN AKO ORIJEN.

BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO PRE ŠTEŇATÁ

Keďže všetky šteňatá sú mäsožravé, sú prispôsobené na pojedanie rôznej stravy, ktorá je bohatá na mäso, s malým množstvom ovocia, zeleniny a trávin. ORIJEN PUPPY LARGE sa charakterizuje biologicky vhodným zložením (80.20.0) - 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilnín. Všetky suroviny sú pripravované pri nízkej teplote tak, aby si uchovali svoju pôvodnú hodnotu.

BOHATÝ OBSAH MÄSA (80%)

Všetky šteňatá sú prispôsobené na stravu, ktorá je bohatá na živočíšne proteíny - nie obilniny, alebo rastlinné proteíny. Vyrobené z 80 % podielu morčacieho mäsa, vajec, rôznych druhov mäsa a rýb. ORIJEN PUPPY LARGE sa charakterizuje vysokým podielom živočíšnych proteínov tak, aby čo najbližšie napodobnil prirodzenú stravu šteniat.

BOHATÁ ROZMANITOSŤ ČERSTVÉHO MÄSA (6)

Keďže je prírodná strava šteniat rozmanitá, charakterizuje sa krmivo ORIJEN šiestimi čerstvými druhmi mäsa vrátane mäsa z voľne chovaných kuriat a moriakov, kuracej pečene a celých vajec a jedinečný výber rýb ulovených vo voľnej prírode - VŠETKO JE DODÁVANÉ DENNE A ČERSTVÉ!

OVOCIE a ZELENINA (20%)

Namiesto vysokoglykemických obilnín, akými sú naprí

Orijen Puppy Large 340gOrijen Puppy Large 340g

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Orijen Puppy Large 340g

Internetový obchod Hej.sk

Extra zľava 30% na posledné kúsky!

Obchod Hej.sk: Čistíme sklady, najvyšší čas na zvýhodnené nákupy! Ulovte si tie najlepšie posledné kúsky a získajte extra zľavu 30%!

Obchod: Hej.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Strážený tovar:

Orijen Puppy Large 340g

Aktuálna cena:

5,62 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť, až cena klesne pod