Weibang WB TR126H

Weibang WB TR126H

Rýhovací fréza Weibang WB TR126H se používá převážně pro usnadnění a urychlení výkopových prací při realizaci polní závlahy, instalování kabelových a telefonních vedení, vinohradnictví, nebo pro použití při ostatních zemních pracích, kde je nutné vyhloubit drážky v zemi do maximalní hloubky ...

Cena: od 2922,69 €, Strážiť cenu

Výrobca: Weibang

EAN: 8595557900641, PN: 65WBTR126H

Rýhovací fréza Weibang WB TR126H se používá převážně pro usnadnění a urychlení výkopových prací při realizaci polní závlahy, instalování kabelových a telefonních vedení, vinohradnictví, nebo pro použití při ostatních zemních pracích, kde je nutné vyhloubit drážky v zemi do maximalní hloubky až 300 mm a šířky 100 mm. Šířka drážky je daná a nelze ji měnit. Hloubku drážky je možné přizpůsobit potřěbě. Rýhovací stroj je vybaven čtyřdobý0m motorem Honda GX 160 o výkonu 5,5 HP. Hmotnost balení: 110 Motor: Honda GX160H1 5,5 HP Šíře záběru: 102mm Hloubka záběru: 100, 200, 305mm Přepravní poloha: ANO Pracovní naklonění: 59 stupňů Rozchod pojezdových kol: 622mm Váha: 110kg Záruka 4 roky

Weibang WB TR126H

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Weibang WB TR126H

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 1

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 3

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 3

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Strážený tovar:

Weibang WB TR126H

Aktuálna cena:

2922,69 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť, až cena klesne pod