Weider Beta-Glucan 120kapslí

Weider Beta-Glucan 120kapslí

Antioxidant Weider Beta-Glucan 120 kapsúl: Záleží vám na vašom zdraví a chcete sa udržať čo najdlhšie v dobrej fyzickej kondícii? Obmedzte aktivitu voľných radikálov pomocou antioxidantu Weider Beta-Glucan. Antioxidanty sa síce vyskytujú prirodzene v niektorých potravinách, spoľahlivejšie ...

Cena: od 28,98 €, Strážiť cenu

Výrobca: Weider

EAN: 4044782323113

Antioxidant Weider Beta-Glucan 120 kapsúl: Záleží vám na vašom zdraví a chcete sa udržať čo najdlhšie v dobrej fyzickej kondícii? Obmedzte aktivitu voľných radikálov pomocou antioxidantu Weider Beta-Glucan. Antioxidanty sa síce vyskytujú prirodzene v niektorých potravinách, spoľahlivejšie je však ich užívanie prostredníctvom doplnkov stravy. Antioxidant Weider Beta-Glucan významne podporí funkčnosť imunitného systému a vy tak budete lepšie chránení pred vznikom srdcových chorôb i rakoviny. Antioxidant Weider Beta-Glucan si obľúbili hlavne aktívni športovci a vyznávači zdravého životného štýlu.Kľúčové vlastnosti antioxidantu Weider Beta-Glucan 120 kapsúlDoplnok stravy Weider Beta Glucan v podobe kapsúlObmedzuje aktivitu voľných radikálovAntioxidant Weider podporuje imunitný systémChráni pred častými civilizačnými chorobamiVhodný pre aktívnych športovcovOdporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne, najlepšie na lačný žalúdok. Zapite dostatočným množstvom vody.Výživové údaje a zloženie: Energetická hodnota (kJ/kcal)1 203 kJ/284 kcalBielkoviny (g)38 gSacharidy (g)25 gZ toho cukry (g)0 gTuky (g)3,8 gZ toho nasýtené mastné kyseliny (g)0 gSoľ (g)0 gObsahuje sladidláNIEBalené v ochrannej atmosféreÁNOVysoký obsah kofeínu (nad 150 mg/1 000 ml)NIEVýživové zloženie v 3 kapsulách: Beta-D-(1,3)-(1,6)-glukán komplex 1 500 mg.

Weider Beta-Glucan 120kapslíWeider Beta-Glucan 120kapslíWeider Beta-Glucan 120kapslíWeider Beta-Glucan 120kapslí

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Weider Beta-Glucan 120kapslí

Internetový obchod FitPlus.sk

8% zľava na produkty Weider!

Kupon na 8% zľavu na všetky produkty značky Weider, ktoré nie sú v akcii. Platnosť bez obmedzenia!

Obchod: FitPlus.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Strážený tovar:

Weider Beta-Glucan 120kapslí

Aktuálna cena:

28,98 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť, až cena klesne pod