Tlač fotografií na papier nie je žiadna novinka, z digitálnych záberov sa dajú urobiť krásne http://www.mamtalent.cz/krasne-kuzla.phtml%3Fprogram%3D1%26ma__0__id_b%3D22077 fotografie rozmerov od 20x30cm až po rozmer 100x100cm. Fotoštúdiá majú najmodernejšie vybavenie, techniku, tlačiarne či farby, ktoré z vašich záberov urobia skutočný skvost, a nemusí to byť len na papieri, ale krásne digitálne fotografie sa dajú vytlačiť aj na plátno.

Na plátno sa dá aj tlačiť

Prednosťami plátna s názvom Hahnemühle Photo Canvas 320 je kompatibilnosť s viacerými typmi atramentov, je odolné voči vode aj oterom, natiahnuté na kvalitnom ráme bude svoj tvar a rozmery držať po celý čas. Toto plátno je dielom známych výrobcov, je bielené, nekyslé, teda najvyššej kvality, a tak obrazy na ňom vytlačené sú farebne stále. Okrem plátna v grafickom štúdiu používajú fotoobraz na plátne všetky komponenty svetovej kvality, laky a farby sú netoxické, a teda aj ekologické, majú vplyv na stálosť reprodukcií a chránia ich pred znehodnotením otermi.

Na natiahnutie plátna sa používa profesionálny foto rám GoFrame 1500 PRO, ktorý má:

-najoptimálnejšie rozmery, vhodné pre digitálne fotografie

-lištu hrubú až 2,2cm

-plátno nemá možnosť sa rozpínať, lebo rám nevyschýna

-plochu plátna využitú maximálne

-plátno, ktoré tvorí aj bočné strany rámu

-obraz s hĺbkou 3,8cm

Moderná technika je nevyhnutná

Tlač fotografií na papier však musí byť zladená s vašimi požiadavkami na rozmer hotového obrazu, rozmery si treba skontrolovať podľa tabuľky, v ktorej je jasne uvedené, od akého minimálneho až po maximálny rozmer je možné obraz vytvoriť, teda najmenší môže mať rozmery 200x300mm a najväčší až 1000x1000mm. Fotoobrazy na plátnach sú akýmisi umeleckými dielami, ktoré zvečnené budú spríjemňovať priestor práve tam, kde si to želáte. Moderné technológie nám dovoľujú vytvárať veľmi zaujímavé a originálne výtvory, ktoré nás tešia a spríjemňujú nám život, tak prečo si ich nedopriať aj v takejto podobe.