Bausch & Lomb

Recugel oční gel 10g

Viskozní roztok s dexpanthenolem pro zlepšení zvlhčení povrchu očí.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,86 €

Porovnať ceny

ReNu MultiPlus 360 ml - Bausch+Lomb

Roztok ReNu MultiPlus 360 ml: BAUSCH+LOMB je jedna z najznámejších a najuznávanejších firiem v oblasti starostlivosti o zdravie ľudí na svete. Ponúka pestrú paletu produktov, ktoré vám spríjemnia a skvalitnia život. Medzi najdôležitejšie časti portfólia patria aj kontaktné šošovky a ...

od 7,00 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. Hyal-Drop multi očné kvapky 10ml

Hyal-Drop multi, ktorý zvlhčuje povrch očí, príjemne oči osviežuje, upokojuje a prináša dlhotrvajúci pocit úľavy od ťažkostí spojených s nedostatočným zvlhčovaním očí. Inovovaná verzia Hyal-Drop multi s patentovaným mechanizmom s pumpičkou bez konzervačných látok. Môže sa používať i súčasne ...

od 5,88 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. ReNu MultiPlus Multi -Purpose Solution 120ml

Viacúčelový roztok na mäkké kontaktné šošovky. Roztok ReNu MultiPlus je číslo 1 na svete, čo sa týka starostlivosti o kontaktné šošovky. Je vyrobený tak, aby zaisťoval vysoko účinné čistenie a dezinfekciu kontakt. šošoviek bez toho aby sa museli mechanicky čistiť v dlani.

od 4,08 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. Biotrue Flight Pack 2x60ml +2 púzdra + sáčok

Biotrue FlightPack - viacúčelový roztok na všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek. Obsahuje hyaluronan sodný, ktorý pomáha udržať šošovky vlhké po celú dobu nosenia; pH zdravých sĺz; duálny dezinfekčný systém - účinne Trepáň mikroorganizmy.

od 7,12 €

Porovnať ceny

BIOTRUE MULTI-PURPOSE SOL.1X120ML

Biotrue - víceúčelový roztok na měkkké kontaktní čočky, inspirovaný fyziologií vašich očí. PH jako u zdravých slz, schopnost dlouhé lubrikace, obsahuje dlouhodobě aktivní prospěšné proteiny. Má duální desinfekční systém.

od 6,82 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Multi-Purpose Sol.360ml

Roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus je viacúčelový roztok odstraňujúci usadené bielkoviny, oplachuje a dezinfikuje kontaktné šošovky.

od 10,67 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Multi-Purpose Sol.240ml

Roztok ReNu MultiPlus No Rub je viacúčelový roztok, ktorý efektívne odstraňuje bielkovinové usadeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje kontaktné šošovky.

od 8,13 €

Porovnať ceny

Artelac CL Uno 30x0,6 ml - Bausch+Lomb

Artelac CL Uno kvapky upokojujú a osviežujú oči, zlepšujú zvlhčenie povrchu oka pri pocite suchosti, pálení alebo únave očí. Artelac CL Uno prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Obchod: Lieky24.sk

od 6,37 €

Porovnať ceny

BAUSCH & LOMB S.P.A. Hyal Drop multi 10ml + balzám na rty

BAUSCH & LOMB S.P.A. Hyal Drop multi 10ml + balzám na rty, Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.

od 8,73 €

Porovnať ceny

ARTELAC CL očný roztok, sterilizujúca zvlhčujúca instilácia 1x10ml

Očná roztoková instilácia - prípravok na zvlhčovanie a osviežovanie očí a na vlhčenie tvrdých kontaktných šošoviek. Jedna liekovka obsahuje 10 ml roztoku. 1 ml roztoku obsahuje 3,2 mg hypromelózy a tiež pomocné látky (dinátriumedetát, sorbitol, dihydrogenfosforečnan sodný, ...

od 3,22 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,150 USD, 1 EUR = 4,170 PLN, 1 GBP = 1,140 EUR