Cisco

Cisco zdroj (napájecí adaptér) VoIP 5V/2A, PA100

napájecí adaptér k telefonům Linksys, výstupní napětí DC 5V/2A

od 8,95 €

Porovnať ceny

od 274,08 €

Porovnať ceny

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m MGBSX1

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

Obchod: T.S.Bohemia a.s.

od 102,36 €

Porovnať ceny

Cisco SLM2016T SG 200-18 18-port Gigabit Smart Switch

Kód C7317179 P/N: SLM2016T-EU Názov Cisco SLM2016T SG 200-18 18-port Gigabit Smart Switch Výrobca Cisco Systems Trieda produktu SWITCH - administrovateľny Architektúra siete LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Áno Počet portov 1000BaseT (RJ45) 16 ks Počet slotov MiniGBIC ...

Druh tovaru: Kuchynské mixéry a šľahače
Obchod: FaxCopy.sk

od 288,01 €

Porovnať ceny

od 164,27 €

Porovnať ceny

od 30,97 €

Porovnať ceny

od 14,79 €

Porovnať ceny

od 14,79 €

Porovnať ceny

od 184,31 €

Porovnať ceny

od 358,39 €

Porovnať ceny

od 330,30 €

Porovnať ceny

od 138,80 €

Porovnať ceny

od 261,09 €

Porovnať ceny

od 251,24 €

Porovnať ceny

od 28,13 €

Porovnať ceny

od 28,13 €

Porovnať ceny

od 218,73 €

Porovnať ceny

CISCO SLM248GT-EU (SLM248GT-EU)

Switch CISCO SLM248GT-EÚ: Cisco Small Business SG200-48 je chytrý switch, ktorý ponúka kombináciu výkonné siete a spoľahlivého ochrancu vašich dát. Ide o riaditeľný switch, ktorý ponúka všetky sieťové funkcie, ktoré môžete získať za skvelú cenu. Switch je osadený 48 portami štandardu ...

Obchod: Alza.sk

od 343,00 €

Porovnať ceny

CISCO AIR-CAP702I-E-K9

Cisco Aironet 700 . Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1000 megabit za sekundu, Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: 10,100,1000 megabit za sekundu, Maximálna prenosová rýchlosť WLAN: 300 megabit za sekundu. Podpora bezpečnostných

Obchod: AndreaShop.sk

od 239,03 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,170 USD, 1 EUR = 4,240 PLN, 1 GBP = 1,110 EUR