Dr. Dudek

DR.DUDEK Ľubovníkový olej masážny a kúpeľový 80 ml

Svätojánsky ľubovníkový olej na suchú, citlivú a podráždenú pleť, masáže pri starostlivosti o natiahnuté svaly a boľavý chrbát, na zapareniny a preležaniny.

od 2,47 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Mumiomast ázijská pri akné 30 ml

Asisjská mumiomast na suchú, citlivú pleť a drobné poranenia, vhodná k celkovej regenerácii a výžive suchej pleti a upokojenie pokožky po opaľovaní a pri akné.

od 2,32 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Repíková masť tradičné 50 ml

Tradičné repíková masť. Na ochranu a obnovu suchej, citlivej a podráždenej pleti, na drobné poškodenia pleti a masáže lýtok pri kŕčových žilách.

od 1,95 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Kostihojová masť tradičné 50 ml

Kostihojová masť. Na masáže pri starostlivosti o natiahnuté a pomliaždené svaly, šľachy a kĺby, na svalovú únavu po práci a športe a na prekrvenie pokožky.

od 1,95 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Nechtíková masť tradičné 50 ml

Nechtíková masť. Na ochranu a obnovu suchej, citlivej a podráždenej pleti aj do mrazu a na ošetrenie rúk po práci ako ochranný a reparačný mastný krém.

Obchod: PreZdravie.sk

od 2,28 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Kostihojová mazanie masáže a obklady 80ml

Kostihojová mazanie na masáže a obklady, k starostlivosti o natiahnuté a pomliaždené svaly, šľachy a kĺby, na svalovú únavu po práci a športe, k prekrveniu pokožky.

od 1,76 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Propolisová masť tradičné 30 ml

Tradičné propolisová masť. Na ochranu a obnovu suchej, citlivej a popraskané pleti, na drobné kožné defekty a kútiky.

od 2,21 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Konopná masť regeneračná pri ekzéme 50ml

Regeneračná masť s obsahom bylinných extraktov, konopného oleja, bravčovej masti a včelieho vosku, bez chemických prísad, je určená pre starostlivosť o pleť s prejavmi lupienky a ekzému, tiež na masáže bolestivých kĺbov, svalov a chrbta najmä pri chronických ťažkostiach.

od 1,91 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Propolisová tinktúra prírodný 30ml

Masážne tinktúra s propolisom - k ústnej hygiene a regeneráciu ďasien, starostlivosť o podráždenú pleť, bradavice a na dezinfekciu po bodnutí hmyzom a kliešťom. Extra silný prírodný prípravok s obsahom kvasného konzumného liehu denaturovaného len včelím propolisom.

od 2,88 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Bylinná masť regeneračná pri lupienke 50ml

DR.DUDEK DR.DUDEK Bylinná mast regenerační při lupénce 50ml, Regenerační bylinná mast k péči o pleť se zvýšeným olupováním, rohovatěním a při lupénce. Zmírňuje svědění, praskání a olupování postižené pleti.

od 2,32 €

Porovnať ceny

DR.DUDEK Ľubovníkový olej masážny a kúpeľový 215ml

Kozmetický olej na masáže a do kúpeľa. Na suchú a podráždenú pleť napr. po opaľovaní a pri prejavoch zapareniu a preležaniu. Relaxačné a upokojujúce kúpeľová prísada. Na masáže pri rehabilitačnej aj domácu starostlivosť o natiahnuté svaly a boľavý chrbát.

od 5,96 €

Porovnať ceny