Intact

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukor s vit.C Červ.jabl.40g

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukr s vit.C Červ.jabl.40g, Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí červené jablko. Vitaminový přípravek.

od 0,79 €

Porovnať ceny

Intact hroznový cukor s vit.C pomaranč 40g (rolička

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí pomeranče. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

Druh tovaru: Bonbóny

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukor s vit.C - banán 40g

INTACT Intact rolička hroznový cukr s vit.C - banán 40g, Pastillky z hroznového cukru s vitaminem C a s příchutí banánu. Na jazyku rychle rozpustné. Doporučujeme 2 pastilky denně nechat volně rozpustit v ústech.

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact hroznový cukr s vit.C boysenberry 40g(roli)

Ruličky s pastilkami z hroznového cukru a 100 mg vitaminu C v každé pastilce. Na jazyku rychle rozpustné pastilky.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 0,79 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukr - mango 40 g

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí mango. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

Obchod: MJ-KrasaZdravi.cz

od 0,67 €

Porovnať ceny

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukor s vit.C Mandarin.40g

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukr s vit.C Mandarin.40g, Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí mandarinky. Vitaminový přípravek.

od 0,79 €

Porovnať ceny

Intact rolky s príchuťou Ćiernych Ríbezlí pastilky 40 g

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukr s vit.C Černý ryb.40g, Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí černého rybízu. Vitaminový přípravek.

od 0,79 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukr s vit.C - jahoda 40g

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí jahody. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukor s vit.C - čerešňa 40g

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí třešně. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukor s vit.C - ananás 40g

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí ananasu. Rychlý zdroj energie.   Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact hroznový cukor s vit.C jablko 40g (rolička)

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí jablka. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

od 0,67 €

Porovnať ceny

INTACT ROLKY S HROZ.CUKR. JAHODA 40G

INTACT hroznový cukor s príchuťou jahôd s  vitamínom C poskytujú rýchlo dostupnú energiu vďaka rýchlej rozpustnosti na jazyku.INTACT hroznový cukor s príchuťou jahôd sú nevhodné pre diabetikov.

od 1,01 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukor s vit.C - marhuľa 40g

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí meruňky. Rychlý zdroj energie. Použití: Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

od 0,67 €

Porovnať ceny

Intact rolička hroznový cukor s vit.C - malina 40g

INTACT Intact rolička hroznový cukr s vit.C - malina 40g, Ruličky s pastilkami z hroznového cukru a 100 mg vitaminu C v každé pastilce. Na jazyku rychle rozpustné pastilky.

od 0,79 €

Porovnať ceny

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukt s vit.C Brusnica 40g

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukt s vit.C Brusinka 40g, Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí brusinka. Vitaminový přípravek.

od 0,79 €

Porovnať ceny

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukor s vit.C Borův.jog.40g

SANOTACT GMBH, MÜNSTER Intact rolička hroznový cukr s vit.C Borův.jog.40g, Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí borůvky a jogurtu. Vitaminový přípravek s vitaminem C.

Druh tovaru: Bonbóny

od 0,79 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,150 USD, 1 EUR = 4,170 PLN, 1 GBP = 1,140 EUR