Laboratoires Fumouze

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar Bébé 100 ml

Fyziologický roztok morskej vody pre hygienu nosa najmenších detí. Zdravotnícky prostriedok. Stérimar® bébé je určený pre deti vo veku 0-3 roky, ktoré ešte nevedia smrkať. Prírodný produkt bez konzervačných látok.

od 8,61 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar spr.100ml nosový sprej

Prírodný produkt. Fyziologický roztok morskej vody pre každodennú hygienu nosa. Predchádza ochorenia dýchacích ciest, pre úľavu pri alergiách a rekultiváciu a zachovanie vlhkosti nosnej sliznice a revitalizáciu slizníc.

od 7,38 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar Na upchatý nos 50 ml

Hypertonický roztok morskej vody obohatený meďou pre uvoľnenie upchatého nosa. Zdravotnícky prostriedok. Stérimar® "Na upchatý nos" je určený pre deti od 3 rokov a dospelých. Prírodný produkt bez konzervačných látok.

od 7,15 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar Bébé Na upchatý nos 50 ml

Využitím skúseností s účinkami morskej vody s obsahom stopových prvkov vyvinul STÉRIMAR špecifický produkt pre uľahčenie dýchania. STÉRIMAR Na upchatý nos (hypertonický) pre deti je nosový sprej pre deti už od 3 mesiacov.

od 7,15 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar Cu 50ml

Prírodný produkt. Fyziologický roztok morskej vody pre každodennú hygienu nosa obohatený o meď, ktorá má má preukázateľné antibakteriálne a antivírusové účinky. Izotonický roztok uvoľňuje a spriechodňuje dýchacie cesty a bráni komplikáciám nádchy.

od 6,78 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar Mn 50ml

Mikrosprej s morskou vodou - OBOHATENÝ O MANGAN - špecialista na celoročné i sezónnej alergickej nádchy pre celú rodinu. Zdravá nosovej sliznice chráni vaše telo pred vstupom infekčných organizmov. Mangán má preukázateľné antialergické účinky.

od 6,78 €

Porovnať ceny

STERIMAR NOSOVY MIKROSPRAY 50ML

Prípravok je určený na dennú hygienu nosa. Uľahčuje čistenie nosových dutín.

Obchod: Pilulka.sk

od 5,84 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar spr.50ml nosový sprej

Stérimar Na upchatý nos je hypertonický nosový sprej, ktorý obsahuje morskú vodu a meď. Stérimar Na upchatý nos pomáha liečiť infekcie horných dýchacích ciest a ich príznaky - upchatý nos, opuch sliznice nosa.

od 6,37 €

Porovnať ceny

LABORATOIRES FUMOUZE Stérimar bébé sprej 50ml

Nosový sprej. Fyziologický mikrorozptyl morskej vody pre hygienu nosa najmenších detí vo veku 0-3 roky. Zaistí šetrné vyčistenie nosa. V suchom prostredí (ústř. kúrenie, klimatizované priestory ...) pomáha zvlhčiť nosovú sliznicu. Umožňuje pokojné dojčenia.

od 6,37 €

Porovnať ceny