Leros

LEROS NATUR Diabetická zmes s gymnemou prciovaný čaj 20x1g - Leros, s.r.o.

Bylinná čajová zmes je pripravená z rastlín (čučoriedka, list gymnemy) obsahujúcich látky, ktoré môžu prispievať k správnej výške hladiny cukru v krvi. Rastlina Gymnema sylvestre sa používa v tradičnej indickej medicíne na normalizáciu hladiny cukru v krvi. Čaj je vhodný hlavne pre ...

od 1,69 €

Porovnať ceny

PANDA NATUR Čaj pre diabetikov 20x1,5 g

Bylinný čaj v záparových vreckách. Vyvážená bylinná čajová zmes obsahuje čučoriedkovú vňať, ktorá prispieva k správnej látkovej premene glukózy (krvného cukru). Preto je tento čaj vhodný jako súčasť pitného režimu hlavne pre diabetikov.

od 1,08 €

Porovnať ceny

LEROS Pestrec mariánsky plod sypaný150g

Plod ostropestreca mariánského (Silybum marianum) určený na prípravu čaju. Spôsob použitiaDávkovanie a spôsob použitia: 1 lyžica sa varí s 1 l vody a potom sa nechá 15 minút vylúhovať. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím.

od 1,81 €

Porovnať ceny

LEROS BABY Detský čaj Nachladnutie n.s.20x2g

LEROS BABY Detský čaj Nachladenie je vhodný ako pitný režim pre deti od ukončeného 6.mesiaca.LEROS BABY Detský čaj Nachladenie obsahuje šípky, lipový kvet, plod čiernej ríbezle, rooibos, echinaceový koreň, divozelový kvet.

od 1,85 €

Porovnať ceny

LEROS NATUR Detox prečisťujúci čaj s vilcacorou porciovaný 20x1,5g - Leros, s.r.o.

Bylinný čaj v nálevových vreckách. Zloženie: púpavový koreň s vňaťou (20 %), žihľavová vňať (18 %), vresová vňať (10 %), rooibos (10 %),  kôra vilcacory (10 %), vňať mäty piepornej (10 %), škoricová kôra (10 %), plod schizandry (5 %), lopúchový koreň (5 %), kurkumový koreň (2 %). Spôsob ...

od 2,04 €

Porovnať ceny

LEROS NATUR Priedušky s vitamínom C porciovaný čaj 20x1,5g - Leros, s.r.o.

Výživový doplnok LEROS NATUR Priedušky s vitamínom C je bylinná zmes vhodná na ochranu horných dýchacích ciest.LEROS NATUR Priedušky s vitamínom C obsahuje pamajorán, fenikel, lipu a materinú dúšku,ktoré uľahčajú odkašlavanie,pitie čaju sa odporúča hlavne počas prechladnutia.

Obchod: Lieky24.sk

od 2,12 €

Porovnať ceny

LEROS Baby čaj Tehotné ženy 20x2g n.s.

LEROS BABY Čaj pre tehotné je vhodný ako pitný režim pre tehotné ženy.LEROS BABY Čaj pre tehotné obsahuje šípku, rooibos, plod čiernej ríbezle, medovkovú vňať,ktoré sú vhodné ako pitný režim počas dňa.

od 1,96 €

Porovnať ceny

LEROS Lipový čaj 20x1,5g n.s.

Bylinný čaj v nálevových vrecúškach. Spôsob použitiaDávkovanie a spôsob použitia: Nesmie sa variť. Teplý nálev sa pije 3x denne. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím. Môže sa dochutiť medom a citrónom.

od 1,46 €

Porovnať ceny

LEROS BABY Čaj pre dojčiace matky porciovaný 20x1,5g - Leros, s.r.o.

Bylinný čaj v nálevových vreckách. Zloženie: šípky, jablko, plod fenikla, kvet rumačeka (15 %), ostružinový list, koreň mrkvy, kvet lipy (5 %). Spôsob použitiaVrecko zalejeme 200 ml (0,2 l) vriacej vody a necháme v zakrytej nádobe vylúhovať 10 minút. Pije sa 2-3x denne. Na prípravu čaju ...

od 1,96 €

Porovnať ceny

LEROS BABY Detský čaj Citrónik n.s.20x2g

Detský čaj určený pre deti od ukončeného 9. mesiaca sa odporúča piť podľa potreby, po lyžičkách alebo z detskej fľašky, u detí od 3 rokov 1 a viac šálok denne.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,23 €

Porovnať ceny

LEROS BABY Detský čaj Jahôdka n.s.20x2g

Detský čaj určený pre deti od ukončeného 9. mesiaca sa odporúča piť podľa potreby, po lyžičkách alebo z detskej fľašky, u detí od 3 rokov 1 a viac šálok denne.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,23 €

Porovnať ceny

LEROS NATUR Močové cesty 20x1,5 g

Bylinný čaj tvorí: Vresová vňať (25%), ibištekový kvet, zlatobyľová vňať (20%), aníz (15%), oplodie šípky (10%), brusnicová šťava - suchý extrakt 5%. Spôsob použitiaČaj pripravený zaliatím nálevového vrecka 0,25l vriacej vody a zaparením sa odporúča piť viackrát denne. Dospelí: 2-4 šálky ...

od 1,62 €

Porovnať ceny

LEROS Dubová kôra 75g sypaný

Sypaný čaj používaný na vonkajšie účely. Priaznivo pôsobí ako kúpeľ na kŕčové žily, a pri hemeroidoch.

Obchod: Pilulka.sk

od 1,19 €

Porovnať ceny

LEROS Kvet bazy čiernej porciovaný 20x1g

Leros Kvet Bazy čiernej sa používa ako potopudný prostriedok pri nachladnutí.Leros Kvet Bazy čiernej je vhodný ako močopudný prostriedok a ku zvýšeniu tvorby mlieka u dojčiacich žien.

od 0,96 €

Porovnať ceny

LEROS Čučoriedka vňat 20x1,5g n.s.

Porciovaný bylinný čaj z vňate čučoriedky. Má priaznivé účinky na znižovanie krvného cukru. A ako kloktadlo a výplach ústnej dutiny.

Obchod: Pilulka.sk

od 1,04 €

Porovnať ceny

LEROS Materina dúška 20x1,5g n.s.

Čaj je vhodným nápojom v období s vyšším výskytom ochorení horných dýchacích ciest, priaznivo ovplyvňuje zažívanie a zlepšuje kvalitu spánku

Obchod: Pilulka.sk

od 1,46 €

Porovnať ceny

LEROS Žihľava 20x1g n.s.

Pôsobí priaznivo na metabolickú výmenu a dozodoračne. Zvonka sa používa ako súčasť starostlivosti o vlasy, predovšetkým pri mastnej pokožke.

Obchod: Pilulka.sk

od 1,42 €

Porovnať ceny

od 0,92 €

Porovnať ceny

LEROS Mätový čaj 20X1,5G

Mierni nadúvanie, pôsobí priaznivo na vylučovanie žalúdočných štiav. Pomocný prostriedok pri miernych žalúdočných ťažkostiach, nechutenstve, sprevádzané nadúvaním, pocitom plnosti a kŕčmi. Pri zápalových ochoreniach zažívacieho traktu.

Obchod: Pilulka.sk

od 1,31 €

Porovnať ceny

LEROS Rumanček -porciovaný 20x1g

Porciovaný bylinný čaj z rumančeku pravého. Obsah 20 nálevových sáčkov po 1g.

Obchod: Pilulka.sk

od 1,31 €

Porovnať ceny