Obzor

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR typ 03 týždenné

Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými popisky zobrazujícími denní dobu. Velikost dávkovače 200 x 100 x 25 mm (d x š x v).

od 6,29 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR typ 04 týždenné dúhový

Slúži na prehľadné a spoľahlivému dávkovanie liekov doma i na cestách. Každý deň má 4 priehradky, ktoré možno použiť napr. na dávkovanie ráno, na poludnie, večer a v noci. Obsahuje jednoduché ikony značiaci dennú dobu a znakové odlíšenie pre zdravotne postihnutých.

od 3,56 €

Porovnať ceny

Dávkovač léků OBZOR typ 04 týdenní

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 04 týdenní, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými symboly zobrazujícími denní dobu. Dostupný v několika barevných provedeních.Velikost dávkovače ...

od 3,56 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní bílý

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní bílý, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými popisky zobrazujícími denní dobu. Dostupný v několika barevných provedeních. Velikost ...

od 1,95 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR typ 03 denné

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 03 denní, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými popisky zobrazujícími denní dobu. Velikost dávkovače 95 x 24 x 25 mm (d x š x v).

od 1,09 €

Porovnať ceny

Vítězství poražených - Jitka Henryková

Hrdina románu Elia, přišel o firmu a po těžké autonehodě, leží v nemocnici. Zde se setká s psychoterapeutkou, jež se ho pokusí uvést do hypnotického stavu. Další průběh událostí překvapí všechny aktér

od 4,01 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR SET 04 týždenný + 04 denný

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR SET 04 týdenní + 04 denní, Sada obsahuje týdenní dávkovač na léky (typ 04) a denní dávkovač typ 04 v různých barevných provedeních. Dávkovače mají 4 přihrádky a slouží k přehlednému a spolehlivému dávkování a uložení léků doma i na cestách.

od 4,01 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR SET 02 zelený + 05 vreckový

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR SET 02 zelený + 05 kapesní, Sada dvou dávkovačů léků (lékovek) týdenní a denní dostupný v různých barevných kombinacích. Slouží k přehlednému uchovávání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách.

od 2,43 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR SET 02 broskyňový + 05 vreckový

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR SET 02 broskvový + 05 kapesní, Sada dvou dávkovačů léků (lékovek) týdenní a denní dostupný v různých barevných kombinacích. Slouží k přehlednému uchovávání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách.

od 2,43 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR typ 02 týždenné broskyňový

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní broskvový, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými popisky zobrazujícími denní dobu. Dostupný v několika barevných provedeních. Velikost ...

od 1,95 €

Porovnať ceny

Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní zelený

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní zelený, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Je označen jednoduchými popisky zobrazujícími denní dobu. Dostupný v několika barevných provedeních. Velikost ...

od 1,95 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dentálna dóza OBZOR biela / modrá

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dentální dóza OBZOR bílá/modrá, Víceúčelová dóza určená k odkládání a čištění zubních protéz a dětských rovnátek. Skládá se z vlastní dózy, ponorného sítka a víčka. Dostupná v několika barevných kombinacích. Velikost dózy průměr 98 mm, výška 72 mm.

od 1,84 €

Porovnať ceny

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač liekov OBZOR typ 07 týždenné svetlo zelený

OBZOR, VYROBNI DRUZSTVO, ZLIN Dávkovač léků OBZOR typ 07 týdenní světle zelený, Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Dostupný v několika barevných provedeních. Velikost dávkovače 140 x 30 x 20 mm (d x š x v).

od 0,90 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,170 USD, 1 EUR = 4,240 PLN, 1 GBP = 1,110 EUR