Profarma Produkt

AJATIN PLUS ROZTOK 1000ML 10% PLAST

Ide o biocídny výrobok Neriedený roztok (10% roztok) patri medzi dezinfekčné prostriedky a algicídy, ktoré nie sú určené na priamu aplikáciu na ľudí alebo zvieratá Prípravok môže slúžiť pre prípravu 1% dezinfekčného roztoku určeného nielen k dezinfekcii povrchu pokožky, ale i k plošnej ...

Druh tovaru: Dezinfekčné prostriedky

od 8,05 €

Porovnať ceny

Barny´s HerpeNorm 10 kapslí

Běžně jsme zvyklí používat na opary různé léčebné masti. HerpeNorm™ lze však podávat orálně a je až překvapivě účinný. Tato receptura byla vyvinuta belgickým profesorem Guy Elsackerem specielně pro Barny´s. Určitě doporučujeme vyzkoušet, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem ...

Obchod: MJ-KrasaZdravi.cz

od 4,16 €

Porovnať ceny

AJATIN PLUS ROZTOK 1% 1000ml

Zdravotnícka pomôcka s rozprašovačom je určená na dezinfekciu nielen povrchu pokožky, ale aj k plošnej dezinfekcii povrchov a predmetov. Je účinný proti baktériám, kvasinkám, plesniam, nižším hubám, riasam a niektorým vírusom.

Druh tovaru: Dezinfekčné prostriedky
Obchod: Pilulka.sk

od 3,05 €

Porovnať ceny

AJATIN AKUT SPREJ 1% AER DER 100ML

Popis výrobku Ajatin Akut sprej 1% 100ml  Je určený pre likvidáciu baktérie, nižšie huby a lipofilných (obalených) vírusov. Prostriedok určený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu pokožky, možno použiť aj na predmety.

Druh tovaru: Dezinfekčné prostriedky

od 3,40 €

Porovnať ceny

AJATIN PLUS ROZTOK 1000ML 1%

Biocídny výrobok je určený na dezinfekciu nielen povrchu pokožky, ale aj k plošnej dezinfekcii povrchov a predmetov. Spoľahlivo likviduje plesne, niektoré druhy vírusov, baktérie a nižšie huby. Nefarbí, nezapácha a nedráždi pokožku, neuvolňuje nebezpečné plyny. Typ biocídneho výrobku: ...

Druh tovaru: Dezinfekčné prostriedky

od 2,60 €

Porovnať ceny

AJATIN TINKTURA + MECH.ROZPRASOVAC 1X50ML 1%

Indikácie: Prípravok je určený na dezinfekciu operačného poľa a bežných poranení povrchu pokožky u všetkých vekových kategórií. U závažných, hlbokých poranení je nevyhnutné poradit s lekárom. Prípravok môžu používať dospelí, deti i mladiství.

Obchod: Pilulka.sk

od 3,66 €

Porovnať ceny

AJATIN TINKT.+MECH.ROZPR.1X25ML 1%

Prípravok je určený na dezinfekciu operačného poľa a bežných poranení povrchu pokožky u všetkých vekových kategórií. U závažných, hlbokých poranení je nevyhnutné poradiť sa s lekárom. Prípravok môžu používať dospelí, deti i mladiství.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,02 €

Porovnať ceny

AJATIN PLUS SOL MECH.ROSPR 500ML 1%

Ajatin PLUS 1% roztok je prípravok určený k plošnej dezinfekciu povrchov a predmetov, je účinný proti baktériám, kvasinkám, plesniam, nižším hubám, riasam a niektorým vírusom.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,94 €

Porovnať ceny

AJATIN PLUS ROZTOK 10% 1x5000 ml

Biocídny výrobok Neriedený roztok (10%) patrí medzi dezinfekčné prostriedky a algicídy, ktoré nie sú určené na priamu aplikáciu na ľudí alebo zvieratá Prípravok môže slúžiť na prípravu 1% dezinfekčného roztoku určeného nie len k dezinfekcii povrchu pokožky, ale aj k plošnej dezinfekcii ...

od 30,00 €

Porovnať ceny

Tyčinka po štípnutí/bodnutí hmyzem AFTER BITE 14ml

Tyčinka po kousnutí, bodnutí AFTER BITE. Díky svému složení zamezí vzniku pálení, svědění a otoku po bodnutí, kousnutí hmyzem, nebo žahnutí kopřivou nebo medúzou. Aplikujte vždy ihned po zasažení.

Obchod: MaxArmy.cz

od 6,10 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,20 CZK, 1 EUR = 1,220 USD, 1 EUR = 4,160 PLN, 1 GBP = 1,130 EUR