Sinclair

Sebclair šampón 100ml

Šampón Sebclair sa používa na ošetrenie vlasovej časti hlavy (seboroická dermatitída, pityriasis versicolor) a ako prípravok proti lupinám. Seboroická dermatitída je častým ochorením pokožky hlavy, ktoré je charakteristické prítomnosťou vyrážky, svrbenia a tvorby šupín na pokožke. Šampón ...

Druh tovaru: Zdravotná technika
Obchod: Pilulka.sk

od 8,32 €

Porovnať ceny

Aloclair ústna voda 120ml

Ústna voda Aloclair tvorí ochranný film, ktorý pokryje ústnu dutinu a vytvorí tak pre postihnutú oblasť mechanickú bariéru. Aloclair zmierňuje bolesť spôsobenú dráždením v ústach: aftózna stomatitída, aftózne vredy, malé rany spôsobené zubnými strojčekmi a zle sediacimi zubnými protézami. ...

Obchod: Pilulka.sk

od 7,82 €

Porovnať ceny

Aloclair gél 8ml

Aloclair Gel s výtažkom z aloe barbadensis pôsobí mechanicky - priľne k povrchu sliznice a chrání poranenie pred dalším dráždením.

Obchod: Pilulka.sk

od 5,84 €

Porovnať ceny

Herpclair herpes labialis gél 5 ml

Gél obsahujúci chondrus crispus/červené morské riasy, komplex esenciálnych olejov (levandulový a citrónový), D-pantenol a betaglukán je určený na opary. Vytvára neviditelnú vrstvu na postihnutom mieste, čím podporuje proces hojenia a obmedzuje šírenie na ďalšie miesta.

Obchod: Pilulka.sk

od 6,03 €

Porovnať ceny

Atopiclair nesteroidný krém 40ml

Atopiclair sa používa na ošetrenie pokožky a na úľavu od svrbenia, pálenia a bolesti spojenej s rôznymi formami dermatóz spolu s atopickou a alergickou kontaktnou dermatitídou. Atopiclair pomáha v suchej pokožke udržiavať prirodzenú hydratáciu, čo je prospešné pre procesy hojenia.

Obchod: Pilulka.sk

od 7,94 €

Porovnať ceny