Teekanne

Teekanne Green Tea 20x1.75g

Zelený čaj je v Číne známy už po tisíce rokov ako lahodný nápoj a zdroj zdravia. Dnes je známy vďaka svojmu prirodzenému obsahu antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. TEEKANNE "Zelený čaj" je tradičný zelený čaj z Číny s neomylne lahodnou jemnou chuťou.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,44 €

Porovnať ceny

Teekanne Green tea Lemon 20x1.75g

Zelený čaj je v Číne známy už po tisíce rokov ako lahodný nápoj a zdroj zdravia. Dnes je známy vďaka svojmu prirodzenému obsahu antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. "Zelený čaj s citrónom" v sebe kombinuje lahodnú chuť zeleného čaju s príchuťou čerstvého citrónu, ...

od 1,79 €

Porovnať ceny

Teekanne Green tea Opuncia 20x1.75g

Zelený čaj je v Číne známy už po tisíce rokov ako lahodný nápoj a zdroj zdravia. Dnes je známy vďaka svojmu prirodzenému obsahu antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. "Zelený čaj s opunciou" v sebe kombinuje lahodnú chuť zeleného čaju s exotickou príchuťou opuncie, ...

Obchod: Pilulka.sk

od 2,44 €

Porovnať ceny

Teekanne Čistiaci čaj 10x1.6g

Čistiaca bylinná zmes. Žihľava podporuje funkciu obličiek, má močopudné účinky. Mäta pieporná podporuje funkciu žalúdka a čriev. Šípky pomáhajú ochraňovať močový mechúr a obličky.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,60 €

Porovnať ceny

Teekanne Spánok a nervy 10x2g

Bylinná čajová zmes ukľudňujúca pri nervovom vypätí. Medovka lekárska má ukľudňujúce a relaxačné účinky, mäta pieporná, rumanček pravý a valeriána lekárska podporujú nervový systém.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,60 €

Porovnať ceny

Teekanne Zen Chai 20x1.75g

Zelený čaj je v Číne známy už po tisíce rokov ako lahodný nápoj a zdroj zdravia. Dnes je známy vďaka svojmu prirodzenému obsahu antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. "Zen Chai" v sebe kombinuje jemnú chuť zeleného čaju s delikátnou príchuťou citrónu a manga, ...

Obchod: Pilulka.sk

od 2,82 €

Porovnať ceny

Teekanne Žalúdok a črevá 10x2g

Bylinná zmes na zažívanie. Mäta, rumanček a sladovka podporujú funkciu žalúdka a čriev. Škoricová kôra a medovka podporujú zažívacie a tráviace ústrojenstvo.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,60 €

Porovnať ceny

Teekanne Fruit love 20x2,5g

Vyskúšajte úžasnú chuť TEEKANNE World of Fruits“Fruit Love”. Tento ovocný extrakt ponúka lahodnú ovocnú kombináciu prírodného ovocia a príchuti sladkých malín a vanilky. Skvelý na príjemné večery, chutí horúci i studený!

od 2,48 €

Porovnať ceny

TEEKANNE WOF CITRUS FRUITS ovocno-bylinný čaj s prích.citrusových plodov 20x2,25 g (45 g)

Vychutnajte si plnú chuť čerstvých citrónov, šťavnatých pomarančov a chutných limetiek kombinovaných v tejto znamenitej zmesi ovocného čaju. TEEKANNE World of Fruits "Citrus Fruits" je lahodný nápoj pre celú rodinu a môžete si ho vychutnať horúci aj studený - dúšok po dúšku!

od 2,37 €

Porovnať ceny

od 2,29 €

Porovnať ceny

Teekanne Pečeň a žlčník 10x2.0g

Bylinná zmes povzbudzujúca funkciu pečene a žlčníka. Púpava lekárska podporuje činnosť pečene a tvorbu žlče.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,60 €

Porovnať ceny

Teekanne Magic Apple 20x2.25g

TEEKANNE Magic Apple – lákavá a lahodná zmes ovocno-bylinného čaju. Vychutnajte si čaj plný zrelých jabĺk, zmiešaných so škoricou a ďalšími starostlivo vybranými ingredienciami, v tejto unikátnej kompozícii ovocného čaju. TEEKANNE "Magic Apple" Vás naplní príjemnými okamihmi po celý rok, a ...

od 2,48 €

Porovnať ceny

Teekanne Cranberry & Raspberry 20x2,25g

Vychutnajte si sviežu a plnú chuť TEEKANNE World of Fruits "Cranberry & Raspberry" - výnimočne chutný extrakt prírodného ovocia s príchuťou čerstvých brusníc a sladkých malín, ktoré dozrievali na slnku. Horúci alebo studený - tento čaj je vždy chutným ovocným zážitkom pre mladých aj starších.

od 2,63 €

Porovnať ceny

Teekanne Earl grey Lemon 20x1,65g

Earl Grey je pomenovaný podľa Charlesa Greya, anglického premiéra, zo začiatku 19. storočia. V dnešnej dobe je tento čaj, s jemnou chuťou bergamotu, jednou z najvyhľadávanejších čajových špecialít na svete. Získajte túto novú skúsenosť: tradičný čaj Earl Grey so sviežou chuťou citrónu.

od 2,06 €

Porovnať ceny

Teekanne Black currant with lemon 20x2,5g

TEEKANNE World of Fruits "Black Currant with lemon" je znamenitá ovocná čajová zmes s prírodným zrelým ovocím a s chuťou jemných čiernych ríbezlí s citrónom. Tento osviežujúci ovocný extrakt je ideálnym nápojom pre celú rodinu - chutný horúci i studený!

od 2,63 €

Porovnať ceny

Teekanne Sencha royal 20x1,25g

Zelený čaj je známy v Číne už niekoľko tisíc rokov pre svoju lahodnú chuť a pozitívny vplyv na ľudský organizmus. V dnešnej dobe je to obľúbený nápoj na celom svete vďaka svojej príjemnej chuti. “Sencha Royal”, s listami v tvare ihly, je špecialitou medzi zelenými čajmi. Chuť zeleného čaju ...

od 2,48 €

Porovnať ceny

TEEKANNE WST ROOIBOS ORANGE bylinný čaj 20x1,75 g (35 g)

TEEKANNE World Special Teas je kolekcia čajových špecialít z rôznych kútov sveta. Bylinný čaj ROOIBOS s príchuťou pomarančov v nálevových vrecúškach. Spôsob použitia1 nálevové vrecúško sa zaleje 2,5 dl vriacej vody a lúhuje sa 5 minút.

Obchod: Dr. Max

od 2,79 €

Porovnať ceny

Teekanne Fruit Tea Collection 6x5ks

TEEKANNE "World of Fruits Collection" je unikátna kolekcia najlepších TEEKANNE čajov zo sveta ovocia.

Obchod: Pilulka.sk

od 2,94 €

Porovnať ceny

od 5,08 €

Porovnať ceny

Teekanne Čaj Magic Winter 144g (bal=6x5ks)

Čaj Teekanne Magic Winter kolekcia. Balenie 6 x 5 ks.

Obchod: FaxCopy.sk

od 4,39 €

Porovnať ceny