Zentiva

Dermazulen ung.1x30g

Dermazulen se používá při infekci nezávažných povrchových poranění kůže jako jsou oděrky a drobná poranění. Čtěte pozorně příbalový leták.

od 3,52 €

Porovnať ceny

Inflamalgin 10mg/1g drm.gel 1x100g

Inflamalgin je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Obsahuje léčivou látku diklofenak, který tlumí tvorbu látek, jež se podílejí na rozvoji zánětu. Inflamalgin tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,07 €

Porovnať ceny

IBALGIN DUO EFFECT CRM DER 50G

Liek Ibalgin Duo Effect dermálny krém je určený  na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov. najmä sprevádzaných opuchom a podliatinami. Ďalej na liečbu bolesti a opuchov svalov a kĺbov rôzneho pôvodu. Ibalgin Duo Effect je určený pre dospelých a deti od 12 rokov.

od 4,87 €

Porovnať ceny

ZENTIVA Borozan ung.10g

ZENTIVA Borozan ung.10g, BOROZAN mast chrání pokožku v okolí nosu před podrážděním. Používá se jako ochrana proti odřenému nosu při rýmě a nachlazení. Obsahuje eukalyptový olej jehož inhalace pomáhá rozpouštět tuhé hleny a čistit dýchací trakt.

od 3,07 €

Porovnať ceny

B-komplex forte Zentiva drg.100 GLASS

ZENTIVA B-komplex forte Zentiva por.tbl.flm.100 GLASS, Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy.Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a ...

od 5,62 €

Porovnať ceny

B-komplex Zentiva drg.100 Glass

Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy.Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

od 3,18 €

Porovnať ceny

B-Komplex forte Zentiva drg.20

ZENTIVA B-Komplex forte Zentiva por.tbl.flm.20, Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy.Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

od 1,80 €

Porovnať ceny

B-Komplex Zentiva drg.30

ZENTIVA B-Komplex Zentiva por.tbl.flm.30, Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy.Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

od 1,50 €

Porovnať ceny

Ibalgin Rapid por.tbl.flm.12x400mg

Ibalgin Rapid je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem účinku již po 15 minutách. Je proto vhodný zejména pro úlevu od akutní bolesti zubů, menstruační bolesti a bolesti hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,02 €

Porovnať ceny

Celaskon 250 por.tbl.nob.100x250mg

Vitamín C patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode, jeho úloha v organizme je mnohostranná. Je súčasťou antioxidačného systému. Je dôležitý pre rast a udržiavanie zdravých kostí, zubov, ďasien, väziva a krvných ciev, pre tvorbu hormónov nadobličiek, rovnako je nutný pre normálnu imunitnú ...

Obchod: Pilulka.sk

od 4,19 €

Porovnať ceny

Celaskon 500mg Červený pomar. por. tbl. eff. 20x500mg

CELASKON 500 MG ČERVENÝ POMARANČ sa užíva na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívaní CELASKON 500 MG ČERVENÝ POMARANČ zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a prechladnutia.

Obchod: Pilulka.sk

od 3,52 €

Porovnať ceny

Vitamin E 400 - ZENTIVA 30ks

Prípravok sa používa na prevenciu vývojových porúch plodu, ako podporný liek pri hormonálnej liečbe porúch menštruačného cyklu.  Ďalej sa užíva ako podporná liečba pri ochoreniach dýchacích a hltacích ciest, svalového systému, kĺbového aparátu, pri neurologických ochoreniach, pri poruchách ...

Obchod: Pilulka.sk

od 3,52 €

Porovnať ceny

Celaskon Limetka 30 tbl.

Odporúčané dávkovanie prípravku je 1 žuvacia tableta 1x denne. Tabletu nechajte rozpustiť v ústach. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania je prípravok vhodný pre diabetikov.  Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov! Neprekračujte odporučené dávkovanie! Tehotné ženy by mali ...

Druh tovaru: Tablety

od 2,13 €

Porovnať ceny

Pancreolan forte 60 tbl - sanofi-aventis Slovakia

Pancreolan Forte obsahuje tráviace enzýmy, ktorých tvorba a uvoľňovanie viazne v dôsledku ochorenia podžalúdkovej žľazy, preto je tu nutná dlhodobá enzymatická náhrada. Táto liečba neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na dávenie, pocit plnosti, ...

od 5,99 €

Porovnať ceny

Cilkanol cps.30x300mg

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích. Čtěte pozorně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,26 €

Porovnať ceny

Myfungar crm.1x30g (CZ)

Přípravek se užívá k léčbě oplísňových a kvasinkových onemocnění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,37 €

Porovnať ceny

Pancreolan Forte tbl.ent.30x220mg

Pancreolan Forte obsahuje trávicí enzymy, jejichž tvorba a uvolňování vázne v důsledku onemocnění slinivky břišní. Štěpí tuky, cukry a bílkoviny v přijaté potravě a tím zlepšuje trávení. Je vhodný k léčbě dětí od 3 let, mladistvých a dospělých. Čtěte pozorně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,97 €

Porovnať ceny

LÉČIVA A.S., PRAHA Spofavit drg.60

LÉČIVA A.S., PRAHA Spofavit drg.60, Spofavit® dražé obsahuje vitaminy důležité pro základní metabolické a fyziologické funkce organizmu.

od 3,97 €

Porovnať ceny

Celaskon 500mg Červený pomar. por. tbl. eff. 3x10promo

Rozpustná forma Celaskonu s chutí červeného pomeranče je vzhledem k rychlejšímu nástupu účinku vhodná při akutním nedostatku zmíněného vitaminu. Vitamin C se užívá při předcházení a léčbě nedostatku vitaminu C. Čtěte podrobně příbalový leták.

od 5,21 €

Porovnať ceny

Celaskon long effect por.cps.pro.60x500mg

Tabletová forma vitaminu C je vzhledem k rychlejšímu nástupu účinku vhodná při akutním nedostatku zmíněného vitaminu. Vitamin C se užívá při předcházení a léčbě nedostatku vitaminu C, nejčastěji při jeho zvýšené potřebě, v období infekčních onemocnění. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 6,74 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,150 USD, 1 EUR = 4,170 PLN, 1 GBP = 1,140 EUR