Už ďalej nezvládate psychické nátlaky okolia a rozhodli ste sa vsadiť na overenú techniku indických tantrických masáží? Výborne, skvelá voľba so zaručenou spokojnosťou! Ako ale bude prebiehať prvá návšteva a ako sa na ňu pripraviť? Základom prvej návštevy je objednať sa minimálne jednu hodinu vopred. Je to z toho dôvodu, aby masérky stihli pripraviť miestnosť pre nového klienta, či už z tej hygienickej alebo estetickej stránky. V žiadnom prípade totiž nebudú riskovať prenos prípadných infekcií či chorôb, ktoré sa mohli na predmetoch usadiť z predošlých sedení.

erotické masáže

Taktiež je dôležité, aby zákazník nebol pod vplyvom alkoholu či iných návykových, halucinácie spôsobujúcich látok, ktoré by znemožňovali skutočný pôžitok z tantrickej masáže, prípadne by človek pod vplyvom týchto látok mohol ohroziť niekoho z pracovníkov tantrického salóna alebo spôsobiť škody na majetku alebo svojom zdraví. Pracovníčky opakovane apelujú na skutočnosť, že poskytovanie tantrických masáží nerovná sa poskytovaniu sexu. Masáže sa nesú v znamení erotiky, nahoty a zmyselnosti, no majú striktné pravidlá.

žena

Preto si, prosím, nemýľte tantrické salóny s verejnými domami, kde sa poskytujú diametrálne odlišné služby. Tantrický salón Bratislava Tantra navyše sľubuje doživotnú zľavu klientom, ktorí sa zúčastnia minimálne troch masáží, pretože si ich vážia. A teraz samotný priebeh masáže. Po tom, ako si prostredníctvom online formulára zvolíte typ masáže a vyberiete si masérku, ktorá sa bude o Vás počas tejto masáže starať, v daný termín navštívite tantrický salón, ktorý Vás okúzli svojou atmosférou. Masáž sa nezapočne bez toho, aby si zákazník pred ňou vychutnal sprchu. Je to nielen z hygienických dôvodov, ale predovšetkým na uvoľnenie svalstva a relaxáciu. Po skončení masáže dostanete priestor i čas na zaslúžený oddych.