Jedlo. Keď sa povie toto slovo, tak sa nám začínajú zbiehať slinky. Niečo ako pavlov reflex. Ale nemusí ani zazvoniť zvonček. Stačí, keď spomenieme niečo chutné. Niečo znamenité. Výborné. Delikátne. Predstava, že si pochutíme na dobrom jedle nás nenechá len tak. Naša myseľ si dokáže predstaviť rôzne chute. Rada by si dopriala len to najlepšie. Všetko, na čo máme chuť. To nie je problém. O všetky vaše chute, ktoré vás postihnú sa postará donáška jedla Bratislava Ružinov Gurmánsky dvor. Či už si pomyslíte na pečené bravčové mäsko alebo kuracie soté so zeleninou a ryžou, či vám príde chuť na palacinky, a či si pomyslíte na hovädziu sviečkovú…

šampiňóny na doske

Jedlá od výmyslu sveta. Všetky pre vás. Pre vašich rodinných príslušníkov. Pre vašich milencov. Milenky. Kamarátov. Známych. Aj neznámych. Sú tu pre všetkých, čo sa chcú dobre a chutne najesť. Nielen slintať, ale si aj pochutiť. Tieto jedlá majú chuť domácej stravy. Sú výnimočné. Chutné.

Nielen menu, ale aj jedlo na objednávku. Žiadne starosti s vymýšľaním toho, čo uvariť na hostinu, oslavu, kar, svadbu, krst, či rodinné pohostenie. Dovoz až k vám domov je samozrejmosťou. Ceny sú prijateľné. Chuť znamenitá. Vaša spokojnosť bude dostatočná. Počkať, to je len na štvorku, to nie… spokojní budete na jednotku s hviezdičkou.

ryba s korením

Jedlo. Pre niekoho znamená len obživu, výživu. Pre niektorých ľudí je celým svetom. Každý z nás si rád pochutí na niečom dobrom. Vždy sa tešíme, keď sa máme ísť niekam dobre najesť. Málokto šomre, keď vidí alebo je chutné jedlo. Sme radi. A môžeme byť radi za naše možnosti. Môžeme sa tu, na Slovensku, výborne najesť. Naše reštaurácie sú kvalitné. Naši šéfkuchári nezaostávajú za svetom. Snažia sa. Držia si latku vysoko. Najvyššie ako sa dá. Vzhľadom na naše a ich možnosti. Gastronómia napreduje. My si môžeme dopriať stále lepšie gurmánske zážitky.

Gastro turistika je vhodná aj pre vás.