Svoj majetok sa snažíme ochrániť do takej miery ako je to možné. Naša dlhodobá neprítomnosť v dome či byte môže byť podnetom pre zlodejov alebo sa počas tohto obdobia môže stať niečo nepredvídané, napríklad skratom elektroinštalácie vznikne požiar či začne unikať plyn a následky môžu byť tragické. Včasný zásah je preto veľmi dôležitý.

Využiť môžete aj počítač

Moderný človek rád a veľa cestuje či už ide o pracovné cesty alebo dovolenku, nechávame opustený byt či dom aj na dlhší čas, no zákon schválnosti hovorí o tom, že nečakané situácie sa vyskytnú v tom najnevhodnejšom čase. Preto je vhodné vybaviť takúto nehnuteľnosť alarmom, ktorý váš majetok dostatočne ochráni pred vniknutím zlodejov, ktorí majú záujem o alarm do domu váš majetok, ale oznámi aj iné nebezpečné situácie, napríklad únik plynu, vody aj vznik požiaru.

Vymoženosti technického sveta sú dnes na veľmi vysokej úrovni, o čom svedčí aj multifunkčnosť zariadenia na ochranu majetku, ktorý je na trhu známy pod názvom JABLOTRON 100+. Hovoríme o špičkovej technike na profesionálnej úrovni, ktorá slúži na zabezpečenie domácnosti spolu s jedinečnou automatizáciou. To znamená, že tento alarm je možné ovládať na diaľku a svoj dom, firmu alebo chalupu môžete mať pod palcom.

Financie aj majetok spoľahlivo ochráni alarm

JABLOTRON 100+ dokáže rozsvietiť svetlá, ovládať a nastaviť kúrenie či vyhrievania bazéna, tiež zavlažovania záhrady alebo otvoriť garážovú bránu. Vy môžete byť aj mimo mesta a všetky spomínané funkcie si navolíte pomocou diaľkového ovládača. Tento systém však ponúka štyri spôsoby ako sa alarm môže ovládať, a to je kľúčenkou, klávesnicou, počítačom a mobilným telefónom. Ak si stiahnete aplikáciu MyJABLOTRON, tak budete mať možnosť si k systému pripojiť aj PC či mobil. Tak budete mať istotu, že ste alarm aktivovali pri odchode z domu či inej nehnuteľnosti. Dnes je dôležité byť pripravený na akúkoľvek alternatívu, pretože prihodiť sa môže čokoľvek a ak existujú spôsoby ako katastrofám či nešťastiam zabrániť, tak by sme nemali váhať a vybaviť svoju nehnuteľnosť zariadením, ktoré to dokáže.