Nehorázne čo robia všetko chcú spoplatniť za všetko brať dane nech si uťahujú opasky on . Bola som v obchode bežné veci človek kúpi a 20 eur a doporučený list 2.50 eur choré. My by sme nedbali aby dávali každý mesiac alebo aspoň každé tri mesiace 13 dôchodok. Nie len na Vianoce aby človek čakal toľko a ony si nadeľujú stále plné vačky . Ako vidíme sú firmy kde sa prepúšťa .Aj známa nemá nejaký čas prácu myslí si že má na ružiach ustlané keď ma dva rigorózne titule a šplhá sa na vysoké pôsty nemá šancu ta by mala robiť predavačku nemá na iné aj keď ma vysokú školu no bože plno ľudí ju má a dostalo sa na vysoké pôsty keby jeden zaberajú aj  miesť len aby nahrabali kopec peňazí. Ešte aby nebola prútená robiť v obchode nemá ani prax len v školstve ona okrem svojho odboru nevie ani prd. Len múdra sa robiť ako filozof. Koľko takých padlo na samé dno.

nebuďme rozkolísaný

Teraz v pondelok dávali reláciu Reportéri na Jednotke hovorili tam o Bezdomovcov na Slovensku veď kto je zodpovedný nie tí ľudia ale samotný štát len v samotnej BA je okolo 7000 a to medzi nimi sú aj vzdelaný ľudia lekári, učitelia, právnici a pod. Čo by sa len tak tam ocitli nie nie chyba štátu. Treba viac o tom písať na pc resp. na internete. Nadarmo dajú jednu reláciu za nejaký čas to to nevyrieši. Vidíte aký sú ľudia falošný ja som chcela pracovať pre jednu spoločnosť ako Veštica resp. písať články že ony na teraz nepotrebujú písať články o Veštení tak ma dala veštiť. Ide o ten háčik aký sú to podvodníci dala mi ANIMATORSKU zmluvu ani bodka o tom koľko dostaneš výplatu len akože za minúty a ty musíš mať za deň aspoň jedného 40 minút a čo som ja stroj choré veď ja mám aj inú prácu nie stále trčať na mobile.

čo nás čaká

Taký sú podvodníci je to spol. MONEO Veštiareň neodporúčam ony tím manipulujú vypínajú vás akože málo voláte pár sekúnd aby ste čo najmenej zarobili PODVOD. Tie svine ma po pár týždňov zrušili asi to každého takto vyhadzujú. Sami podvod tiež rodinkárstvo aj konexie dnes fungujú .Stačí že sledujete resp. čítate na pc články akože o celebritách a pod. Človek keby aj by si chcel zarobiť viacej nedostanete sa bez konexii a dajte na mňa ja hovorím že ako Slovenský národ sme dobačovali. Nebudem sa k tomu ďalej vyjadrovať určite viete čo myslím. Ale aspoň si držme prácu akú máme či už z domu alebo na iných miestach aj jarnú pohodu majme všetci.