Uvažujete nad darčekom, ktorý by zaujal vašich zamestnancov či klientov a do istej miery by odzrkadlil “dušu” vašej firmy práve charakteristickým a unikátnym logom? Malo by ísť o predmet dennej potreby, pretože by mal aj praktické využitie a zároveň môže pokojne spĺňať aj isté estetické kritériá. Pri pohľade naň si vás ľudia dokážu zafixovať a prechovávať k vám väčšiu dôveru. Reklamné uteráky a osušky s potlačou nemusia vôbec pôsobiť jednotvárne a nudne – PROMO darčeky poradia, ako na to.

uterak

Uteráky a osušky sa skvelo hodia do akejkoľvek domácnosti multifunkčným využitím, totiž môže ísť aj o športové uteráky, bez ktorých sa pri nejakých športových aktivitách či aktívnom cvičení nezaobídete. ARTX PLUS – športový uterák vyrobený z polyesteru v kombinácii s fľašou za 3,32 eur nájdete v rôznych farbách a veľkostiach. Má výborné regulačné vlastnosti a je vhodný na opakované používania. Podobne utvorený je kvalitný bavlnený športový uterák GEHRIG v cene 7.29 eur – pri distribúcii veľkého množstva kusov získavate aj zľavu – pri 100 ks 10% zľava, pri 500 ks 15% zľava a pri 6000 a viac kusoch dokonca 25 % zľava.

uterak

Na relax na pláži či vo wellnesse si môžete objednať plážové uteráky – CALIFORNIA z mikrovlákna za cenu 7.13 (viete uplatniť množstevné zľavy až do výšky 25 %) v žltej, zelenej, čiernej, oranžovej či červenej farbe. Kvalitný uterák z bavlny je aj SARDEGNA dodávaný s praktickou taškou za cenu 17.81 eur v červenej, modrej či oranžovej. Veľmi výhodný multifunkčný uterák GOLFI za cenu 6,64 eur – výborný na kuchynské účely, ale aj pri cvičení, pretože skvelo saje tekutiny a je šetrný k pokožke. Na našich stránkach nájdete ďalšie propagačné materiály, doplnky či darčeky, stačí si len objednať.