Aby sme sa po každom spánku cítili osviežení a plní energie venujme čas a energiu správnemu výberu matraca, vyplatí sa nám to.

Určite to poznajú viacerí, ráno vstanete s bolesťami celého tela, kĺbov, chrbtice, bez novej energie a sily. Príčin môže byť samozrejme veľa, ale aj nesprávne zvolený matrac Vám dokáže spôsobiť nemalé problémy.

zdravý spánok

Preto sa pri jeho výbere vždy orientujte na odborníkov so skúsenosťami a radami.

Patrí medzi nich aj kolekcia matrace, ktorá Vám ponúka širokú kolekciu matracov od najjednoduchších až po luxusné a to všetko s vysokou kvalitou, profesionálnym spracovaním, primeranou cenou a vždy výhradne z prírodných surovín.

Celá ponúkaná kolekcia matracov sa zaraďuje medzi tzv. ortopedické matrace, čo v praxi znamená matrace so zdravotným účinkom. Okamžite po ich používaní pocítite úľavu v kostrovom svalstve, namáhaných kĺboch a chrbtici, v boľavých šľachách a v kostiach.

Ponuka je doporučená a podporená odborníkmi z oblasti ortopédie a rehabilitácie, jej uplatnenie je veľmi široké, nájdete ich napríklad aj v zdravotníckych zariadeniach a to vďaka tomu, že pre každý zdravotný problém s pohybovým aparátom, kostrovým a podporným svalstvom existuje v ponuke vhodný zdravotný matrac.

zdravotný matrac

Vyberať si môžete zo základného rozdelenia matracov – pružinových a sendvičových, ktoré sú rozvinuté do mnohých podskupín podľa druhu použitej prírodnej suroviny ako napríklad kvalitná pena, latex, gumokokos a mnohé iné.

Ponúkané matrace sú vzdušné, prepúšťajú vlhkosť a pot, sú ľahko udržiavateľné, hygienické, antibakteriálne a každý z nich sa po správnom výbere dokonale prispôsobí ľudskému telu.

Odborné rady predajcov, ich skúsenosti sú na nezaplatenie – poradia Vám s výberom dĺžky, výšky, tvrdosti, druhu a iných parametrov v závislosti od Vášho životného štýlu, polohy v spánku, aktuálneho zdravotného problému alebo aj Vašich proporcií tak, aby ste sa na Vašom matraci cítili komfortne a zdravo.