Thierry Mugler

Thierry Mugler Mugler Show - toaletná voda s rozprašovačom 50 ml

Parfum Mugler Show značky Thierry Mugler Vás zavedie do očarujúce parížskej noci plné prekvapení. Zmyselná kombinácia pižma, bergamotu a magnólie tvoria nezabudnuteľnú vôňu Thierry Mugler Show. Vyrába sa vo verzii toaletné vody a jedná sa o limitovanú edíciu. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Obchod: Vivantis.sk

od 49,10 €

Porovnať ceny

Thierry Mugler Cologne - Toaletná voda s rozprašovačom 100 ml + toaletná voda 7,5 ml + IPad puzdro

Cologne je citrusovo-svieža vôňa od značky Thierry Mugler. Nevšedný flakón, skrývajúci extrémnu sviežosť, sa stane vaším nepostrádateľným spoločníkom nielen počas horúceho leta. Vôňa sa otvára neroli a bergamotom. Srdce tvorí kvety pomarančovníka a všetko je zavŕšené zvodným pižmom. Vôňa je ...

Obchod: Vivantis.sk

od 40,69 €

Porovnať ceny

Thierry Mugler Alien - Telové mlieko 30 ml + sprchový gél 30 ml + púzdro

Alien-cudzinec, bytosť prichádzajúca odinakiaľ, žena pôvodom z iného sveta, mimo našu všednosť. Je odlišná, ale pritom nám blízka. Vyžaruje pozitívnu energiu, mier a mágiu. Orientálno-drevitá vôňa, ktorá je nabitá pozitívnou energiou.   Vôňa bola uvedená na trh v roku 2005.

Obchod: Vivantis.sk

od 9,89 €

Porovnať ceny

Thierry Mugler Alien dárková sada W - tělové mléko 30 ml + sprchový gel 30 ml

Thierry Mugler Alien u Vás do 24 hodin! Neobyčajná Thierry Mugler Alien vyžaruje pozitívnu energiu a mágiu. Alien je silná, sladkasto korenistá drevitá vôňa, do ktorej sa ku koncu pridajú tóny bielej ambry..

Obchod: Parfémy elnino.sk

od 8,88 €

Porovnať ceny