Ayumi naturals Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón

Ayumi naturals Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón

Výrobca: Ayumi naturals

PN: 1374000

Obchod: Bionatural.sk (http://www.bionatural.sk/)

Cena: 4,50 €, Strážiť cenu
Termín dodania: Skladom

Tip! Zľavový kupón 5,00 € na nákup tohto tovaru!

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Shikakai vyživuje, regeneruje, pôsobí proti lupinám, podporuje rast a zdravú funkciu vlasov. Shikakai Powder je vynikajúci pre vlasy suché, vlasy lámavé, slabé vlasy, jemné vlasy, vlasy bez života, riedke vlasy a vlasy náchylné na tvorbu lupín. Neodporúčame používať na vlasy odfarbené, veľmi svetlé blond a vlasy výrazne mastné. Shikakai posilňuje vlasové korienky a výrazne podporuje rast vlasov. Vlasy sú po umytí pevné, lesklé a čisté. Vôňa šampónu je prirodzená a pripomína vôňu sušených sliviek.

Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi. Odporúčame kombinovať prášok Shikakai s kondicionérom Amla Powder. Účinky oboch rastlín sa dopĺňajú. Tiež je možné používať Shikakai v zmesi s rastlinnými vlasovými farbivami ako napr. Henna.

Účinky:

Posilňuje vlasové korienky

Pôsobí proti tvorbe lupín

Je 100% prírodný

Zvyšuje kvalitu a zdravý vzhľad vlasov

Príprava šampónu: Na stredne dlhé vlasy postačia 2 polievkové lyžice Shikakai prášku. Prášok zalejte prevarenou vodou, ktorú predtým nechajte cca 5 minút odstáť. Zamiešajte zmes na hladkú, krémovú pastu. Pastu naneste na mokré vlasy. Jemne ju vmasírujte do pokožky hlavy a po celé dĺžke vlasov. Nechajte 2-5 minút pôsobiť. Potom opláchnite čistou vodou. Po umytí je vhodné použiť kondicionér Amla Powder.

Príprava zábalu: Na stredne dlhé vlasy postačia 2 polievkové lyžice Shikakai prášku. Prášok zalejte prevarenou vodou, ktorú predtým nechajte cca 5 minút odstáť. Zamiešajte zmes na hladkú, krémovú pastu. Pastu naneste na mokré vlasy. Jemne ju vmasírujte do pokožky hlavy a po celé dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť približne 5 minút, max. 1 hodinu. Zmyte dôkladne len teplou vodou, alebo aj šampónom.

Upozornenie: Shikakai jemne farbí (odtieň zľahka dohneda). Pri aplikácii prášku radšej používajte jednorazové rukavice, aby nedošlo k zafarbeniu suchej pokožky rúk a nechtov. Z tohto dôvodu tiež neodporúčame používať Shikakai Powder na odfarbené vlasy alebo vlasy velmi svetlej blond farby. Vyhnite sa kontaktu s očami a ústami. Ak sa pasta dostane do očí alebo úst, ihneď ju vypláchnite čistou vodou.

Zloženie: Acacia Concinna (Shikakai) 100%

Parametre tovaru

Typ vlasov :

Suché a zničené vlasy

Typ vlasov :

Kučeravé vlasy

Typ vlasov :

Normálne vlasy

konzistencia :

Prášok

Problémy :

Dehydratácia

Problémy :

Unavené vlasy

Problémy :

Jemné vlasy

Problémy :

Vypadávanie vlasov

Problémy :

Svrbivá vlasová pokožka

Problémy :

Lámanie vlasov

Problémy :

Lupiny

Ayumi naturals Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Ayumi naturals Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón

4,50 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod