Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829

Popis tovaru

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829 Therm a Rest karimatky sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Karimatky sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Karimatky radu "Backpacking a Touring" sú univerzálne, určené hlavne pre turistiku a kempovanie. Karimatky ponúkajú vyvážené spojenie medzi pohodlím, teplom a váhou. Zároveň sú dostatočne ľahké na to, aby sa dali nosiť v i batohu. Tento rad karimatiek je určená pre štvorsezónne, třísezónnní a letné použitie. veľmi univerzálne, pevná, odolná a ľahko sBalitená karimatka pre trojsezónne použitie nový materiál - ťažšie, ale odolnejšie, príjemnejší na dotyk odolná a teplá matrac vhodný pre trojsezónne použitie patentované "Tringular Core Matrix" jadro vytvára v dvoch radoch viacerých ako 100 vnútorných trojuholníkových buniek, ktoré držia ohriaty vzduch vo vnútri matraca izoláciu navyše zaisťujú 2 hliníkovej vrstvy a tým je dosiahnuté tepelného odporu 3,0 R-Value pevná tkanina a odolná konštrukcia dobre zBaliteľná, veľmi pohodlná (hrúbka 6,3 cm) a pomerne ľahká matrac sa dodáva vrátane obalu a opravné sady Typ: nafukovacia karimatka Šírka x dĺžka: 51 x 183cm Hrúbka: 6,3 cm Hmotnosť balenia: 480 g Tepelný koeficient: 3,0 R Rozmery v zabalenom stave: 23 x 11cm Materiál: 30D mini Hex Rip polyester / 70D Nylon Záruka: obmedzená doživotná Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829

Parametre tovaru

Intrastat :

Karimatky ostatní-0,90-63064900

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 27

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Trekker 2017 reg 09829

140,96 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod