MSM prášok

MSM prášok

Výrobca: Nutrisslim

Obchod: BabičkinaZáhrada.sk (https://www.babickinazahrada.sk/)

Cena: 13,20 €, Strážiť cenu
Termín dodania: Skladom
Cena dopravy: doprava od 2,90 €

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Popis: Prášok pre krásnu pleť a zdravé nechty a vlasy. Vhodný na doplnenie všetkých živín, ktoré zodpovedajú za krásu kože a vlasov. Dodáva im lesk, krásu a pružnosť. Nechtom pridáva pevnosť a odstraňuje lámavosť. MSM prášok stimuluje tvorbu kolagénu, zmierňuje chronickú bolesť a alergie, pomáha obnovovať tkanivo a regeneruje svalstvo. 

MSM je dôležité pre naše telo. Produkuje enzými a kolagén. Metil sulfonyl metán stavia a čistí bunky tela. Obsahuje síru, ktorá je dôležitým prvkom aminokyselín, syntézu bielkovín a tvorbou spojivového tkaniva. Telo používa síru tiež pri tvorbe kreatínu a imunoglobulínu, ktorý je súčasťou imunitného systému. MSM je dôležitý pre tvorbu kreatínu, kolagénu a elastínu, ktoré dávajú pružnosť, tvar a silu svalom, kostiam, kĺbom, koži, vlasom a nechtom.

MSM prášok sa odporúča používať aj kvôli lepšej vstrebateľnosti vitamínov, pri používaní MSM sú vitamíny v tele využívané efektívnejšie. MSM detoxikuje a pomáha zvýšiť dostupnosť kyslíka v tele - čo sa potvrdilo aj u ľudí s enfyzémom, ktorí používajú inhalátor na dýchanie pri veľkej záťaži. MSM tiež dodáva energiu, pomáha pri regenerácii pri námahe, spolu s vitamínom c regukuje jazvy, vrásky a udržuje pružnú pokožku. Efektívne funguje aj u alergikov - odstraňuje alebo aspoň pomáha zmierňovať prejavy alergie. Eliminuje chrápanie, pomáha zmierniť zápchu.

Dávkovanie: Začnite s ½ ČL a postupne zvýšte dávky na 1 – 2 ČL denne. Poslednú dávku môžete rozdeliť na ráno a večer. MSM zostáva v tele cca 8 hodín. Prášok sa úplne roztopí vo vode. Je dôležité aby sa s MSM práškom užíval aj vitamín C, pretože majú spolu vynikajúce účinky. Pite veľa vody.

Zloženie: 100% prášok methylsulfonylmethane

Parametre tovaru

Váha/gramáž/objem :

250g

Krajina pôvodu :

Slovinsko

Skladovanie :

v suchu

MSM prášok

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Cena za dopravu tovaru

Doprava Cena dopravy Cena tovaru
(vr. dopravy)

GLS

2,90 €

16,10 €

GLS, dobierka

3,90 €

13,20 €

Cena tovaru:13,20 €Do obchodu

Súvisiaci tovar alebo príslušenstvo

Zoznam tovaru alebo príslušenstvo, ktoré priamo súvisí s vyššie uvedeným tovarom
Tento tovar môžete zakúpť v rovnakom internetovom obchode.

Plasmofit tinktúra - detoxikácia a prečistenie SV1

Plasmofit tinktúra - detoxikácia a prečistenie SV1

Popis:  Plasmofit SV1: Plasmofit je určený na posilnenie odolnosti voči mikroorganizmom, najmä proti plasmodiám. Palina je tradične používaná na posilnenie antimikróbnej ochrany, patrí v tomto ohľade k rastlinám s najsilnejšími účinkami. Lapačo povzbudzuje fyziologickú odolnosť, podporuje ... Detail zboží

7,50 €

Do obchodu

Skladom

Yucca Shidigera, detoxikácia organizmu

Yucca Shidigera, detoxikácia organizmu

Popis:  Prírodný detoxikačný prípravok KOMPAVA Yucca shidigera zbaví organizmus všetkých toxínov, či už v tráviacom alebo cievnom systéme.   Výživový doplnok na detoxikáciu KOMPAVA Yucca Shidigera obsahuje množstvo látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny, ich ... Detail zboží

Výrobce: Kompava

15,50 €

Do obchodu

Skladom

Regalen- detoxikácia a regenerácia pečene

Regalen- detoxikácia a regenerácia pečene

Popis: Dôkladná detoxikácia a regenerácia pečene a čriev. Indikácie: Detoxikácia čriev, jarná očistná kúra, priaznivý vplyv na trávenie, nechutenstvo, žalúdočná nevoľnosť, zápach z úst, regenerácia pečene po žltačke, regenerácia pečene po infekčnej mononukleóze, regenerácia pečene pri ... Detail zboží

21,60 €

Do obchodu

Skladom

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

MSM prášok

*

13,20 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod