Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Premium

Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Premium

Popis tovaru

Termín dodania do 15 pracovných dní Pre staršie generácie okien (pred r. 2014) napíšte ich označenie do poznámky. To nájdete na štítku hornej časti rámu okna po otvorení. Farby a vzory z kolekcie Štandard a Premium Najlepšie zatemnenie na trhu Jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu systému Pick&Click Nastavenie na okne v ľubovoľnej pozícii K tejto rolete je potrebné zakúpiť aj motor, ak už nemáte motor na okne namontovaný.   Doprava Video návody Stránka výrobcu

Parametre tovaru

Kolekcia :

Premium

Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia PremiumVelux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Premium

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Alternatívny tovar

Zoznam nájdeného tovaru, ktorý je podobný ako Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Premium, alebo je jeho variantami:

Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Štandard

Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Štandard

Termín dodania do 15 pracovných dní Pre staršie generácie okien (pred r. 2014) napíšte ich označenie do poznámky. To nájdete na štítku hornej časti rámu okna po otvorení. Farby a vzory z kolekcie Štandard a Premium Najlepšie zatemnenie na trhu Jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu ... (detail tovaru)

Výrobca: Velux, obchod: InternetovéStavebniny.sk

275,40 €

Do obchodu

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Velux DML SK08 - zatemňujúca roleta na elektrický pohon, Kolekcia Premium

293,40 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod