Wham Box s víkem a koly, 100l modrý 11883 (42000005)

Wham Box s víkem a koly, 100l modrý 11883 (42000005)

Popis tovaru

Úložný box Wham Box s vekom a kolieskami 100 l modrý 11883: Plastový box slúžiace pre prehľadné uloženie vecí v dielňach, šatniach i detských izbách.Modrý veľmi pevný a odolný plastový box sa hodí do každej domácnosti či dielne. Ľahko do neho uložíte mnoho predmetov, ktoré by sa inak neprehľadne váľali v policiach. Zaisťuje praktické usporiadanie vecí a vďaka dvom kolieskam umožňuje ľahšiu manipuláciu. Ergonomický tvar i dizajnové prevedenie poskytuje výrobca z Veľkej Británie. Vyrobený je samozrejme z neškodného materiálu a vlastní medzinárodné certifikáty. Kľúčové vlastnostiPraktický, univerzálny box vhodný do detských izieb, šatní aj dielníVysoká kvalita, lesk, pružnosť i jas fariebNajpopulárnejšia rada boxovNeškodný, recyklovateľný obalObjem 100 litrovRozmery 80 × 40 × 40 cm

Wham Box s víkem a koly, 100l modrý 11883 (42000005)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Wham Box s víkem a koly, 100l modrý 11883 (42000005)

30,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod