Tescoma.sk

Internetový obchod Tescoma.sk

poločnosť Tescoma s.r.o. si trvale udržiava poprednú pozíciu na svetovom trhu výrobcov kuchynských potrieb. Náš sortiment obsahuje viac ako 2000 výrobkov pre domáce kuchyne i gastronómiu, prípravu, varenie, stolovanie a prezentáciu pokrmov. Sme jednotkou na českom i slovenskom trhu. Naše výrobky nakúpite vo viac než 100 krajinách po celom svete.

Adresa obchodu: https://eshop.tescoma.sk/

Tescoma vrecká na zdravé tyčinky DELLA CASA, 25 ks

Tescoma Vrecká na zdravé tyčinky DELLA CASA, 25 ks - Vrecká na zabalenie tyčiniek pripravených v lise a formičkách na zdravé tyčinky DELLA CASA (art.643188, 89).

od 2,19 €

Porovnať ceny

Tescoma metla na šľahanie PRESTO

Tescoma Metla na šľahanie PRESTO - Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka.

od 5,69 €

Porovnať ceny

Tescoma šablóny na cappuccino myDRINK, 6 ks

Tescoma Šablóny na cappuccino myDRINK, 6 ks - Vynikajúce pre štýlové zdobenie peny na cappuccine, zvolenú šablónu pridržte tesne nad penou a zľahka posypte jemne pomletou škoricou alebo kakaom. Vybavené krúžkom pre ľahkú manipuláciu a zavesenie. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu, ...

od 4,38 €

Porovnať ceny

Tescoma chladiaci podnos s poklopom DELÍCIA ø34cm

Tescoma Chladiaci podnos s poklopom DELÍCIA ø34cm - Vynikajúci na prenášanie a podávanie tort, dezertov, jednohubiek, chlebíčkov, ovocia apod., vďaka chladiacemu dielu zostávajú pokrmy dlhšie vychladené a svieže. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, podnos a poklop je vhodný do ...

od 12,50 €

Porovnať ceny

Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom

Tescoma Šunkovar PRESTO, s teplomerom - Vynikajúci na prípravu domácej šunky, s univerzálnym teplomerom pre presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Vyrobený z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu, teplomer a pružina z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený redukciou ...

od 19,88 €

Porovnať ceny

Tescoma hrnček na čaj ALLEGRO, s tanierikom

Tescoma Hrnček na čaj ALLEGRO, s tanierikom - Vyrobený z prvotriedneho porcelánu, vhodný do mikrovlnnej rúry, chladničky a umývačky. 5 rokov záruka.

od 5,31 €

Porovnať ceny

Tescoma cukornička dávkovacia 250 ml CLASSIC

Tescoma Cukornička dávkovacia 250 ml CLASSIC - - vynikajúci do domácností i gastronomických zariadení - vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla

od 4,38 €

Porovnať ceny

Tescoma otvárač UNO VINO

Tescoma Otvárač UNO VINO - Vynikajúci pre ľahké otváranie všetkých typov vínnych fliaš vrátane kalifornských fliaš so širokým okrajom aj luxusných a archívnych vín s dlhými korkami. S otváračom na korunkové uzávery. 3 roky záruka.

15,40 €

Do obchodu

Tescoma vrecká na potraviny 4FOOD 19x12 cm, 20 ks

Tescoma Vrecká na potraviny 4FOOD 19x12 cm, 20 ks - Vyrobené z odolného plastu, vybavené dvojitým uzáverom. Určené na uloženie potravín, vhodné do chladničky a mrazničky, pootvorené aj do mikrovlnnej rúry. Umývajte naruby, dôkladne osušte, neumývajte v umývačke.

od 1,62 €

Porovnať ceny

Tescoma šálka raňajková CREMA, s tanierikom

Tescoma Šálka raňajková CREMA, s tanierikom - Vyrobená z prvotriedneho porcelánu, vhodná do mikrovlnnej trúby, chladničky a umývačky. 5 rokov záruka.

od 8,81 €

Porovnať ceny