ELMEX - Sensitive zubná pasta 75ml

ELMEX - Sensitive zubná pasta 75ml

Elmex Sensitive je zubná pasta s aminfluoridmi vyvinutá špeciálne pre ochranu precitlivených zubov a obnažených krčkov. Výhody Elmex Sensitive: Aminfluoridy podporujú remineralizáciu zuboviny a chránia pred kazivosťou zubov Elmex Sensitive vykazuje nízku abrazivitu (RDA 30), takže ...

Cena: od 2,78 €, Strážiť cenu

Výrobca: Gaba International

EAN: 4007965507137

Elmex Sensitive je zubná pasta s aminfluoridmi vyvinutá špeciálne pre ochranu precitlivených zubov a obnažených krčkov.

Výhody Elmex Sensitive:

Aminfluoridy podporujú remineralizáciu zuboviny a chránia pred kazivosťou zubov

Elmex Sensitive vykazuje nízku abrazivitu (RDA 30), takže zabraňuje nadmernému obrusovaniu mäkkej zuboviny pri čistení

Ideálnym doplnkom dennej starostlivosti o chrup je takisto ústna voda Elmex Sensitive Plus, ktorá obsahuje zlúčeninu vysoko aktívnej účinnej látky aminfluoridu s ochranným polymérom a podporuje pôsobenie zubnej pasty Elmex Sensitive Plus.

Klinické testy dokazujú, že osobitný ochranný systém Elmex Senstitive Plus pozostávajúci zo zubnej pasty a ústnej vody pri pravidelnej aplikácii významne znižuje precitlivenosť zubných krčkov a osvedčuje sa ako prevencia ich kazivosti.

Zloženie: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, PED-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Saccharin, CI 77891.

ELMEX - Sensitive zubná pasta 75mlELMEX - Sensitive zubná pasta 75mlELMEX - Sensitive zubná pasta 75mlELMEX - Sensitive zubná pasta 75ml

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru ELMEX - Sensitive zubná pasta 75ml

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Strážený tovar:

ELMEX - Sensitive zubná pasta 75ml

Aktuálna cena:

2,78 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť, až cena klesne pod