Abbott Laboratories

ProSure kávová příchuť por.sol.1x240ml

ProSure kávová příchuť je potravina pro pacienty s nechtěným úbytkem hmotnosti. Podporuje zvyšování hmotnosti a tvorbu svalové hmoty. Zvyšuje fyzickou aktivitu a zlepšuje kvalitu života. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,13 €

Porovnať ceny

Ensure Plus příchuť Vanilka por.sol.1x220ml

ENSURE PLUS vanilková příchuť je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 1,24 €

Porovnať ceny

Ensure Plus příchuť banán por.sol.1x220ml

ENSURE PLUS banánová příchuť je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 1,24 €

Porovnať ceny

Ensure Plus příchuť Jahoda por.sol.1x220ml

ENSURE PLUS jahodová příchuť je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj).. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 1,24 €

Porovnať ceny

ProSure čokoládová příchuť por.sol.1x240ml

ProSure čokoládová příchuť je potravina pro pacienty s nechtěným úbytkem hmotnosti. Podporuje zvyšování hmotnosti a tvorbu svalové hmoty. Zvyšuje fyzickou aktivitu a zlepšuje kvalitu života. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,13 €

Porovnať ceny

Ensure Plus příchuť lesního ovoce por.sol.1x220ml

ENSURE PLUS příchuť lesního ovoce je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 1,24 €

Porovnať ceny

ProSure banánová příchuť por.sol.1x240ml

ProSure banánová příchuť je potravina pro pacienty s nechtěným úbytkem hmotnosti. Podporuje zvyšování hmotnosti a tvorbu svalové hmoty. Zvyšuje fyzickou aktivitu a zlepšuje kvalitu života. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,13 €

Porovnať ceny

Ensure Plus čokoládová příchuť por.sol.1x220ml

Ensure Plus čokoládová příchuť je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 1,24 €

Porovnať ceny

od 14,76 €

Porovnať ceny

Nepro HP jahodová 220ml

NEPRO HP je kompletní vysoce kalorická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Nepro HP má nižší obsah draslíku než standardní výživa. Příchuť jahodová. Čtěte podrobně příbalový leták.

od 2,81 €

Porovnať ceny

Brufen 400 mg 30 tbl - Abbott

Liek Brufen 400 sa používa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačná bolesť,  bolesť svalov a kĺbov pri chrípke a pri nachladnutí. Brufen 400 tiež zmierňuje zápal a znižuje horúčku. Brufen 400 je určený pre dospelých a deti nad 12 rokov.

Obchod: Lieky24.sk

od 3,41 €

Porovnať ceny

Duphalac por.sol.1x200ml HDP

Duphalac obsahuje laxativum (projímadlo) nazývané laktulóza. Změkčuje stolici a usnadňuje její odchod tím, že přitahuje do střeva vodu. V těle se nevstřebává. Čtěte pozorně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,22 €

Porovnať ceny

Nepro HP vanilková 220ml

NEPRO HP je kompletní vysoce kalorická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Nepro HP má nižší obsah draslíku než standardní výživa. Příchuť vanilková. Čtěte podrobně příbalový leták.

od 2,81 €

Porovnať ceny

ProSure vanilková příchuť por.sol.1x240ml

ProSure vanilková příchuť je potravina pro pacienty s nechtěným úbytkem hmotnosti. Podporuje zvyšování hmotnosti a tvorbu svalové hmoty. Zvyšuje fyzickou aktivitu a zlepšuje kvalitu života. Čtěte podrobně příbalový leták.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,13 €

Porovnať ceny

ENSURE PLUS FIBER malina 220ml

Dietetická potraviny na osobitné výživové medicínske účely určená na priame použitie. Je vysoko energetická, kompletná a vyrovnaná výživa so zmesou vlákniny a FOS (Fruktooligosacharidov)  na perorálne užívanie. Pre dietny režim pacientov s podvýživou alebo s rizikom vzniku podvýživy ...

od 1,54 €

Porovnať ceny

ENSURE PLUS FIBER inov. vanilková príchuť, 1x200 ml

Dietetická potraviny na osobitné výživové medicínske účely určená na priame použitie. Je vysoko energetická, kompletná a vyrovnaná výživa so zmesou vlákniny a FOS (Fruktooligosacharidov) na perorálne užívanie.   • Pre dietny režim pacientov s podvýživou alebo s rizikom vzniku podvýživy  ...

od 1,54 €

Porovnať ceny

ENSURE PLUS FIBER inov. čokoládová príchuť, 1x200 ml

Dietetická potraviny na osobitné výživové medicínske účely určená na priame použitie. Je vysoko energetická, kompletná a vyrovnaná výživa so zmesou vlákniny a FOS (Fruktooligosacharidov) na perorálne užívanie.   • Pre dietny režim pacientov s podvýživou alebo s rizikom vzniku podvýživy   ...

od 1,54 €

Porovnať ceny

Brufedol 400 mg šumivý granulát gra eff (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 vrec

Liek patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Liek sa používa krátkodobo na zmiernenie miernej alebo stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy a zubov, vrátane bolesti pri menštruácii a na zníženie horúčky (vysokej teploty). Spôsob použitiaDávkovanie a ...

od 4,72 €

Porovnať ceny

LACTECON sol por 133,4 mg (fľ.HDPE) 1x200 ml

Liek obsahuje laxatívum (preháňadlo), ktoré sa nazýva laktulóza. Viazaním vody do hrubého čreva zmäkčuje stolicu a uľahčuje vyprázdňovanie. Nevstrebáva sa do tela. Liek sa používa: na liečbu zápchy (nepravidelná, tvrdá a suchá stolica) na liečbu hepatálnej encefalopatie (ochorenie pečene ...

od 5,54 €

Porovnať ceny

BRUFEN sirup sir (fľ.PET+dávkov.lyžica) 1x100 ml

Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalové účinky. Ibuprofen zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Používa sa na: krátkodobú liečbu horúčky u detí starších ako 3 ...

od 3,33 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,170 USD, 1 EUR = 4,240 PLN, 1 GBP = 1,110 EUR