Betafarma Spa Italy

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta Defense ochran.emulgov. 75ml

Ochranná emulgovaná zubná pasta Defense s predĺženým účinkom. Použitá olejová báza u tejto zubnej pasty vytvára v priebehu čistenia v ústach jemný olejový film, ktorý priľne k zubom a ďasnám, a ktorý pretrváva aj po vypláchnutí úst.

Druh tovaru: Zubné pasty

od 3,18 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta Active astring.antibakt.75ml

Aktívne zubná pasta proti krvácavým ďasnám a pri parodontóze. Pasta pení a má príjemnú chuť. Mierny astringentné efekt, ktorý ďasná príliš neuzatvára a umožňuje efektívne ošetrenie zápalu. Úľava podráždeným ďasnám a to aj v prípade rozvinutej parodontózy.

Druh tovaru: Zubné pasty

od 3,11 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT White Plus Intensa. zub.pasta bieliace 30ml

Prírodné bielenie zubov - Intenzívna bieliaca zubná pasta. Domáci dentálna hygiena pomáha zubom získať späť prirodzenú belosť vďaka špeciálnej zmesi abrazívnych mikročastíc získaných z lastúr patriacich do čeľade Diatomaceae už po niekoľkých aplikáciách.

Druh tovaru: Zubné pasty

od 3,30 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta Sensitive 75 ml

Zubná pasta určená pre všetky prípady citlivých zubov spôsobené ústupom ďasien, postoperativními traumatickými stavy a po "agresívnych" liečbach a ošetreniach (napr. bielenie zubov, dentálna hygiena, atď.).

Druh tovaru: Zubné pasty

od 3,11 €

Porovnať ceny

PresiDENT Antibact.dentální niť PTFE voskovaná 20m

PresiDENT Antibacterial PTFE voskovaná dentální nit 20m. Struktura je tvořena jediným vláknem,což umožňuje vysoce hladký průtah a odstraňování bakteriálního plaku bez většího rizika možného roztřepení.Pomáhá redukovat množení bakterií v dutině ústní.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,28 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta deti 3-6let Cola prich. 50ml

Zubná pasta pre deti od 3- 6 rokov s Cola príchuťou. Špeciálna zubná pasta, ktorá neobsahuje Parabény, Sodium Lauryl Sulphate (SLS), PEG a alergény. Šetrne pôsobí proti zubnému povlaku a pomáha chrániť pred zubným kazom. Príjemná a výnimočná Cola príchuť.

Druh tovaru: Zubné pasty

od 2,10 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta deti od 6 rokov limet.př. 50ml

Zubná pasta pre deti od 6 rokov s limetovou príchuťou. Špeciálna zubná pasta, ktorá neobsahuje Parabény, Sodium Lauryl Sulphate (SLS) a PEG. Šetrne pôsobí proti zubnému povlaku a pomáha chrániť pred zubným kazom. Príjemná a výnimočná príchuť limety.

od 2,02 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Kids-Junior 5-11 Soft Detský zub. kart.

Detská zubná kefka pre vek 5-11 rokov. Na konci zaoblené štetinky s vystúpeným trsom umožňujú efektívne čistenie aj v menej prístupných medzizubných priestoroch, čo je dôležité pre prevenciu pred zubným kazom a pre správny vývoj rastúcich zúbkov.

Druh tovaru: Zubné kefky

od 2,70 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta deti 0-3r. malinová pr. 30ml

Špeciálna zubná pasta pre deti od 0-3 rokov, ktorá neobsahuje parabény, Sodium Lauryl Sulphate (SLS), PEG a alergény. Šetrne pôsobí proti zubnému povlaku a pomáha chrániť pred zubným kazom. Príjemná a výnimočná malinová príchuť.

od 1,65 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Baby 0-4 Soft Detský zubná kefka

PresiDENT Baby 0-4 Soft Dětský zubní kartáček pro věk 0-4. Kartáček určený pro masáž a čištění dětských dásní a prvních zoubků ve věku 0-4 roky. Měkké na konci zaoblené štětinky umožňují efektivní čištění.

od 2,70 €

Porovnať ceny

BETADENT zubní pasta Total Action 125ml ekonom.bal

Zubní pasta Betadent Total Action 125ml v rodinném EKONOMICKÉM balení pro ochranu a udržení zdravých zubů a dásní. Zubní pasty Betadent podporují zdravý životní styl, NEOBSAHUJÍ: SLS ani parabeny.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,21 €

Porovnať ceny

PresiDENT Zubní pasta White 75 ml

Bělící zubní pasta pro efektivní odstraňování pigmentů, skvrn a zubního kamene přírodními prostředky. Vhodná i pro citlivé zuby - NEOBSAHUJE peroxidy, sodu či jiná agresivní činidla, která by mohla poškodit zubní tkáň. Bělí pomocí minerálních solí .

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 3,07 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY BETADENT zubná pasta White Action 125ml ekonom.bal

Zubná pasta Betadent White Action 125ml v rodinnom ekonomickom balení s Oxy-fluórom k obnoveniu prirodzene bielych zubov a ochrane zubnej skloviny. Zubné pasty Betadent podporujú zdravý životný štýl, NEOBSAHUJÚ: SLS ani parabény.

od 2,58 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Lepiaca krém na náhrady silný účinok 50g

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Lepicí krém na náhrady silný účinek 50g, Lepicí krém na náhrady se silným účinkem umožňuje pevné uchycení zubní náhrady po celý den. Pomáhá omezovat a zpomalovat dráždivé kvasné procesy a záněty na tlakových bodech.

od 4,68 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Ústna voda Active astring.antibakt.250ml

Antibakteriálne a sťahujúce (astringentné) pôsobenie ústnej vody Active napomáha zlepšeniu a kontrole podráždených ďasien a ďalších s tým spojených problémov. Vyvážený pomer účinných látok účinne bojuje proti zubnému plaku, obmedzuje rozmnožovanie baktérií.

od 3,90 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Ústna voda Antibact. chlorhex.0.2% 250ml

Ústna voda antibakteriálne s chlórhexidínom 0,2% po chirurgických zákrokoch v dutine ústnej, extrakciách, stomatitíde, zápaloch, parodontitíde. Zaisťuje vysoko efektívnu kontrolu nad plakom. Pre maximálny účinok obsahuje ďalej komplex bylín.

od 3,33 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Gel Antibact.plus Chlorhexid. 0.5% 30ml

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Gel Antibact.plus Chlorhexid. 0.5% 30ml, Gel na dásně s Chlorhexidinem 0,5% se silným účinkem pro intenzivní péči o dásně. Použití při traumatických stavech, paradentóze, podrážděných či zanícených dásních, pro nositele rovnátek nebo při vynímacím umělém chrupu.

od 2,85 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Active Dent.niť vosk. extra plochá 25m

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Active Dent.niť vosk. extra plochá 25m, PresiDENT Active voskovaná dentální nit extra plochá 25 m: umožnuje snadné vklouznutí nitě mezi zuby. Napomáhá při efektivním odstraňování bakteriálního plaku. Použití je doporučeno pro pacienty s křehkými, podrážděnými a ...

od 2,88 €

Porovnať ceny

BETAFARMA SPA ITALY PresiDENT Zubná pasta Antibakteriálne 75 ml

Zubná pasta antibakteriálna s chlórhexidínom 0,2% po chirurgických zákrokoch v dutine ústnej, extrakciách, stomatitíde, zápaloch, parodontitíde. Zaisťuje vysoko efektívnu kontrolu nad plakom. Pre maximálny účinok obsahuje ďalej komplex bylín.

od 2,85 €

Porovnať ceny

BETADENT zubní pasta Soft Action 125ml ekonom.bal.

Zubní pasta Betadent Soft Action 125ml v rodinném EKONOMICKÉM balení pro citlivé zuby a dásně s mikročásticemi, bisabololem a potassium solemi. Zubní pasty Betadent podporují zdravý životní styl, NEOBSAHUJÍ: SLS ani parabeny.

Obchod: Zdravi-leky.cz

od 2,21 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,170 USD, 1 EUR = 4,240 PLN, 1 GBP = 1,110 EUR