PharmDr. Radim Bakeš

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Capsicum tbl.60

Pomáha pri: pálenie a sčervenanie kože bolestivom močení, ktoré sprevádza pocit pálenia intenzívnej bolesti ucha vzniknuté vplyvom prievanu čkaniu, ktorá vzniká a zhoršuje sa po pití studenej vody proti štěkavému, bolestivému kašli.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Acidum Aceticum tbl.60

Pomáha: pri únave, opuchoch a celkové opuch pri vyčerpávajúcich hnačkách a zvracanie ako sprievodná liečba cukrovky a pridružených komplikácií pri vracanie, ktoré je reakciou na iný druh liečby pri anémii a nízkom krvnom tlaku.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Cimicifuga racemosa tbl.60

Pomáha: pri reumatických problémoch pri neurologických problémoch pri ženských hormonálnych poruchách proti bolestiam hlavy, tikov, migrénam zmierniť príznaky predmenštruačného syndrómu zmierniť ťažkosti v období klimaktéria.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Aurum Metallicum por.tbl.60

Pomáha pri: - strate sebadôvery - pesimizmu - hypochondria - odporu k životu - bolestiach v kostiach - odporu k jedlu, predovšetkým k mäsu - plešatosti - strachu z ľudí - nadmernom pití alkoholu - stavoch po rádioterapii.

od 6,52 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Sulfur por.tbl.60

Pomáha: - pri vnútornej intoxikácii organizmu - zabraňuje nadmernému poteniu - pri "syndrómu nečisté kože", ekzémoch, furunkly, akné, zapareninách - znižuje nadmernú chuť k jedlu.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Chamomilla recutita por.tbl.60

Pomáha pri: - precitlivenosti na bolesti sa zlosti, krikom - nespavosti a záchvatoch zúrivosti - bolesti zubov, ako rastúcich, tak kazivých - neposlušnosti detí - bolestivej menštruácii - bolestiach hlavy, kĺbov a uší - črevnej kolike u dojčiat.

od 7,00 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Artemisa Vulgaris tbl.60

Homeopatický přípravek pro perorální podání. Užívejte dle rady odborníka na homeopatii. Pokud příznaky přetrvávají, navštivte lékaře.

od 6,52 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Allium Cepa por.tbl.60

Pomáha pri: - nádche rôzneho druhu, hlavne alergické - prechladnutia a upchatom nosa - kašli a pri počiatočných stavoch chrípky - osvedčený liek proti potravinovej alergii.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Arnica tbl.60

Pomáha pri: - bolestiach svalov, únave a pocitu rozlámanosti - náchylnosti k vzniku modrín a petechií, keď pomáha s ich hojením - náchylnosti k vzniku preležanín - seniorom, ktorí sú celodenne unavení a ospalí, majú problémy s krátkodobou pamäťou.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Calcarea Carbonic tbl.60

Pomáha pri: silnej alergii (aj chladovej a slnečné) zle sa hojacich zlomeninách častom podvrkávání kĺbov - najmä členkov zlom znášanie narkózy a štandardnej liečby obličkové kolike amenorea a neplodnosti.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Drosera rotundifolia tbl.60

Pomáha: pri suchom kašli, ktorý dráždi až na zvracanie, pri náhlych stavoch únavy a celkovej slabosti, proti návalom potenie, pri hlienovité žltej nádche, niekedy spojené s krvácaním, pri vykašliavaní žltého hlienu.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Coffea Crude tbl.60

Pomáha: ako liek na bolesť pre ľudí euforické, precitlivelé a povznesená, pri problémoch so sústredením a pri poruchách pozornosti, pri pocite silne klopajúceho srdca vyvolaného emóciami, proti neurologickým bolestiam, ktoré sa zhorší vplyvom emócií.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Natrium muriaticum tbl.60

Pomáha: ľuďom pociťujícím často silné búšenie srdca, pri sklonoch k opuchom a zadržiavaniu vody v organizme, po prehriatí na slnku a po psychickom šoku, pri praskanie vysušených slizníc (pery, konečník), ako sprievodná liečba cukrovky.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Berberis vulgaris tbl.60

Pomáha pri: -nesnesitelných bolestiach obličiek a močového mechúra, -úporných bolestiach kĺbov, -bolestivém odchádzanie obličkového piesku a obličkových kamienkov, -vzniku aftov.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Natrium phosphoricum por.tbl.60

Pomáha pri: - zažívacích problémoch všetkého druhu, nadúvanie, pálenie záhy, zápachu z úst, hnačkách, stavoch po prejedanie a pri opici - výborne sa osvedčuje pri liečení "letných hnačiek", - kolike, hnačiek, vracanie u detí a dojčiat - žltých zuboch .

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Hypericum perforatum por.tbl.60

Pomáha: - pri poúrazových bolestiach hlavy - pri bolestiach pri zlomeninách a narazenín - pre zlepšenie a urýchlenie hojenia rán - po otrase mozgu - ako predoperačné a pooperačné liek.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Lycopodium tbl.60

Pomáha pri: zápche a bolestivé plynatosti aj po malom množstve jedla ochorení a zápaloch pečene aj žlčníka trasiem a únave, bolestiach končatín na pravej polovici tela bolestiach v pravej polovici hlavy, zhoršenie zraku a šedom zákalu v pravom oku.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Silicea por.tbl.60

Pomáha pri: - poruchách imunity všetkého druhu - sklonoch k prechladnutiu a zimomravosti u detí aj dospelých - je vhodný pri každom infekčnom ochorení - pomáha pri chronických hnisavých procesoch -Deti a dospievajúcim napomáha pri raste rovných zubov a kostí.

od 5,99 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Solidago Virgaurea por.tbl.60

Homeopatický přípravek pro perorální podání. Užívejte dle rady odborníka na homeopatii. Pokud příznaky přetrvávají, navštivte lékaře.

Obchod: Luxury-world.cz

od 6,70 €

Porovnať ceny

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Aloe Socotrina tbl.60

Pomáha pri: ochorenie hrubého čreva sprevádzaného hnačkami bolestivé hemoroidy a hnačky bolesť brucha spojeným s nadúvaním a plynatosťou pri neznesiteľné bolesti kríža a bedrovej chrbtice ako liek vnútornej očisty pre pacientov s ochorením pečene.

od 5,99 €

Porovnať ceny

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,70 CZK, 1 EUR = 1,150 USD, 1 EUR = 4,170 PLN, 1 GBP = 1,140 EUR